Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:00, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
blyxa napisał(a)

O właśnie miałam pytać jak kwiaty w donicach. Widzę, że się trzymają. Miałam iśc za Twoim przykładem i obsadzić, ale jednak się wystraszyłam przymrozków i prymulki stoją na parapecie w domu.

Sebek - dzięki bóstwom zimy za Twój wpis. Przynajmniej wiem, ze nie jestem sama ze śniegiem. Bo jak patrzę na te zdjęcia krokusów to depresji dostaję


Prymulkom przymrozki zmroziły listki ale daja sobie rade. Chyba musisz jeszcze ciut poczekac bo u mnie zwykle ze dwa tygonie wczesniej jest ciepło w stosunku do innych rejonów
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:56, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kindzia napisał(a)
U nas rano zima, potem wiosna. Też mnie ogrodowo poniosło

P.S. My się u Irenki do Pisarzowic na 28-go maja umówiłyśmy. Nie wiem czy będzie jakiś zjazd O. na Święto Azalii.


Konkurencyjny termin w stosunku do Bogdzi?
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:56, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sebek napisał(a)
Wiosna u Ciebie zaawansowana U mnie w ogrodzie 15 cm śniegu )leży - dobrze, że byłem na tej gardenii, bo depresji bym dostał
Miłego!


Sebek dobrze ze sie zrelaksowaleś na Gardeni.
Mi czasu zabrakło....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:54, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasya napisał(a)
ale porządek...

a dlaczego wywalasz podpory z roz ?

edit:

o...zrobilam 1200 naleza mi sie gratulacje


Bo nijak nie pasuja do stylu mojego domu i ogrodu. u tesciowej będa w sam raz
Najwięksże róze tez tam wylądują
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:49, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Amelia wiosna nadchodzi, jeszcźe kilka dni przymrozków oraz zimna i zawita wiosna. Paki forsycji juz nabrzmiałe


Iwo donicowe byłyby obfitsze ale ostani tydzien był mokry, zimny, śnieżny więc roslinki walczą o przetrwanie i nie myślą o obfitym kwitnieniu


Mysza poszaleje w II połowie marca z donicami

Eee tam u nas dzisiaj też piekna pogoda była. Ale byłam tak zmęczona po tym tygoniu, ze migrena mi nie odpuszczała i nawet sie nie cieszyłam wycinaniem traw. Potem dzieki dotlenieniu juz lepiej było ale muszę ewidentnie odpoczać i doladować baterie bo mam je na wyczerpaniu....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:48, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Moniq napisał(a)
A u mnie o takiej wiośnie ani słychać; po prostu pięknie.
Marzenko a smażony tez ciachasz ? U mnie sa masakrycznie suche nie wiem czy coś z nich będzie
Aha... A jaka to Sesleria co sie tak szybko zbiera?


Hi hi smażonych nie mam co chciałaś napisac bo mysle od dłuższej chwili i nie mogę wpaść na koncept

Na zdjeciu sa sesleria jesienna (po lewej) i heufleriana (po prawej). Obie tak szybko startują
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:45, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
U mnie trytomy znów wygniły, wyrwałam dzisiaj wszystkie zgniłe liscie i przykryłam ściętymi miskantami...zobaczymy, pewnie znow nie zakwitną

Okulary szybkie
Gardenia 2016 22:42, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Miło Was pooglądać i humory dopisują
Ale ja się pytam gdzie męskie baletki i obcasy 6,7 cm?
Gardenia 2016 20:22, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Uprasza się o podpisanie zdjęcia grupowego avatarkami. Miłobyby Was rozpoznać
Spotkanie Ogrodowiska w Pszczynie czerwiec 2016 20:13, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kindzia nic sie nie deklaruję ale jesli los pozowli będę
Bawarka 20:12, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ciagle nie poszłam sprawdzic naszej piwoni!!! Bo ja wciąz wiosny w ogrodzie nie czuję.
Byłas na targach w Monachium?
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 20:09, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Iza skoro u Was nie rzuca z ńieba żabami to nie będzie tak żle . Nie cierpię jazdy autostradą przez Niemcy w deszczu, bo jeździcie jak fariaty
Ogród Cioci cz. 3 17:22, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
U mnie dzisiaj była idealna aura na miedzian. Ale ani czasu ani chęci nie miałam.
Oby do wiosny
Gardenia 2016 15:09, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Lubię taki cudeńka oglądać
Ogród do kwadratu 15:04, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Aguś na Gardeni jestes?
W Kruklandii 15:03, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Brzozy niesamowicie są !
A mnie jakos jeszcze nie ciagnie do tego bólu ogrodniczego. Podświadomie czuje ze jeszcze zima? Czy zmęczenie materialu pracą?
Coś jeszcze, coś więcej... 14:53, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czekam na fotki...
Moja codzienność - ogród Oli 14:52, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ola ile lat ma Twpja molinia variegata? Zawsze sie tak płomiennie wybarwia?
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 14:49, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Wlasnie dzisiaj podpory z moich róz wyrwałam. Eksmituję je do tesciowej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies