To tu- to tam- łopatkę mam !
13:33, 06 sty 2022
Dziękuję za noworoczne życzenia. 
Mam nadzieję, że ten kolejny rok będzie dobry. Przyniesie zdrowie i spokój, spełnienie drobnych i dużych marzeń i wiele radości z uprawy naszych ogrodów.
Zimowe klimaty za oknem to już przeszłość. Pierwsze dni nowego roku przyniosły spore ocieplenie. Termometr pokazywał 10 stopni na plusie. Można było rozpocząć nowy sezon.
Pobieliłam wapnem drzewka owocowe.
Zakupiłam kolejne 40 kg karmy dla ptaszarni. Okolice karmnika to najczęściej teraz oglądany fragment ogrodu. Za oknem buro i ponuro, ale zerkanie na skrzydlate daje sporo radości.
Mam nadzieję, że ten kolejny rok będzie dobry. Przyniesie zdrowie i spokój, spełnienie drobnych i dużych marzeń i wiele radości z uprawy naszych ogrodów.
Zimowe klimaty za oknem to już przeszłość. Pierwsze dni nowego roku przyniosły spore ocieplenie. Termometr pokazywał 10 stopni na plusie. Można było rozpocząć nowy sezon.
Pobieliłam wapnem drzewka owocowe.
Zakupiłam kolejne 40 kg karmy dla ptaszarni. Okolice karmnika to najczęściej teraz oglądany fragment ogrodu. Za oknem buro i ponuro, ale zerkanie na skrzydlate daje sporo radości.