Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:33, 06 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Dziękuję za noworoczne życzenia.
Mam nadzieję, że ten kolejny rok będzie dobry. Przyniesie zdrowie i spokój, spełnienie drobnych i dużych marzeń i wiele radości z uprawy naszych ogrodów.

Zimowe klimaty za oknem to już przeszłość. Pierwsze dni nowego roku przyniosły spore ocieplenie. Termometr pokazywał 10 stopni na plusie. Można było rozpocząć nowy sezon.
Pobieliłam wapnem drzewka owocowe.





Zakupiłam kolejne 40 kg karmy dla ptaszarni. Okolice karmnika to najczęściej teraz oglądany fragment ogrodu. Za oknem buro i ponuro, ale zerkanie na skrzydlate daje sporo radości.



Słoneczny Ogród 11:47, 06 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
A w łąkach po kniejach buszują łosie.
W kamiennym kręgu od początku 11:43, 06 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
GorAna napisał(a)
Dowodem na czyste środowisko są porosty, które pokrywają ściany i kamienie
Kolor dostosowany do wilczomlecza

Byłe do wiosny
Pozdrawiam Wszystkich Gości

Witaj Aniu
Ten kamień identyko jak mój głaz przy drodze.
Cebulowe już u Ciebie tak powychodziły? Co im tak ciepło? Zima dopiero się zaczęła .
Słoneczny Ogród 11:16, 06 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Krogulec


Funkie - Hosta 10:33, 06 sty 2022


Dołączył: 02 sty 2021
Posty: 60
Do góry
Zostawiłam te listki, usunęłam tylko uszkodzone, w pomieszczeniu jest pięć stopni, zobaczymy
Najwyżej przy dużych mrozach będę włókniną
nakrywać
To była bardzo atrakcyjna oferta

Rośliny zwisające o drobnych liściach 08:23, 06 sty 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Jakie rośliny zwisające i łatwe w pielęgnacji - o drobnych listkach polecacie? Zależy mi na uzyskaniu takiego efektu.

Mam już na liście Senecio rowleyanis, Caropegia woodi, Peperomia pelucida.
Funkie - Hosta 05:34, 06 sty 2022


Dołączył: 02 sty 2021
Posty: 60
Do góry

Tak to wygląda
Bardzo proszę o radę!
Słoneczny Ogród 22:13, 05 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Słoneczny Ogród 22:11, 05 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Samica bażanta



Słoneczny Ogród 22:09, 05 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Krogulec samica


Krogulec samiec


Krogulec samica
Słoneczny Ogród 22:05, 05 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Mam jeszcze zaległe ptaszkowe zdjęcia
mazurki

Bażant-samica

sójka

Ogród zielonej AniaK 19:01, 05 sty 2022


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
zima i goście w moim ogrodzie





pozdrawiam serdecznie
Małymi krokami-Ogród Wioli 17:34, 05 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Ciemierniki zapączkowane... już nie mogę się doczekać kiedy zakwitną
Ciekawe jak będą kwitły moje ciemierniki orientalne posadzone w zeszłym roku



A jak u was ,macie ciemierniki?
W moim małym ogródeczku II 11:31, 05 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
Joku napisał(a)
Przecudowne wzorki na piernikowych choineczkach na talerzykach. Sama ozdabiałaś?
Dziękuję Jolu, cieszę się, że się spodobało. Pierniki piekłam i zdobiłam sama, lubię tworzyć coś nowego więc próbuję nowych rzeczy.

Te zdobiłam je przy pomocy zakupionych szablonów.



Natomiast te zdobiłam ręcznie według własnej fantazji.





Sezon 2017 u Hanusi 10:19, 05 sty 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Monia,mam_nadzieję.Odpozdrawiam_i_Tobie_też_żYczę_dużo_dobrego.

Ogród w Tarnowie 21:44, 04 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Richie napisał(a)




Magia w tym zdjęciu
W kamiennym kręgu od początku 21:36, 04 sty 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Joku napisał(a)


Co to za rośliny o jasnozielonych liściach? Jakieś żurawki?
Zacytowałam również "szeroki plan" bo bardzo lubię takie szerokie ujęcia z twojego ogrodu.

Tak to żurawki, tak wyglądają w czerwcu

Jolu ja też lubię szerokie plany ogrodów, bo wtedy można zobaczyć kompozycje na rabatach
Mazurskie klimaty Małgorzaty 21:30, 04 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
malgorzatakarpacz napisał(a)
Tuż za płotem była działka do kupienia--no to przygarnełam--wiosną tylko uporządkowałam i ogrodziłam.

Kto wie co ja mam z tym zrobić?



To jesienna jej odsłona


To mnie powaliło polecam zaprzyjaźnić się wątkiem Madzi można znaleźć mnóstwo inspiracji.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/11031-wilczy-ogrod
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 21:30, 04 sty 2022


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Dawno mnie nie było ogród dalej jest i nadal egzotyczny
Mam brak czasowy na komputer .
Więc miłego ogladania
Pozdrawiam
Mazurskie klimaty Małgorzaty 21:27, 04 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
malgorzatakarpacz napisał(a)


O Matko--Aniu w tym roku mało robiłam zdjęć nie bardzo mam co pokazywać


Chyba nie doceniasz swojego ogrodu. Chciałabym mieć tak dopieszczone
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies