Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

Joku 21:06, 04 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Gdyby nie było tego kadru przed to nie byłoby widać w jakim ładnym miejscu mieszkasz.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Urszulla 21:24, 04 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
malgorzatakarpacz napisał(a)
Mam też jeszcze dużo miejsca na chciejstwa i wszelkiego rodzaju pachruszcza.



Ale pięknie utrzymane. Życzę wielu kwiatków w Nowym roku.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:27, 04 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
malgorzatakarpacz napisał(a)


O Matko--Aniu w tym roku mało robiłam zdjęć nie bardzo mam co pokazywać


Chyba nie doceniasz swojego ogrodu. Chciałabym mieć tak dopieszczone
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:30, 04 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
malgorzatakarpacz napisał(a)
Tuż za płotem była działka do kupienia--no to przygarnełam--wiosną tylko uporządkowałam i ogrodziłam.

Kto wie co ja mam z tym zrobić?



To jesienna jej odsłona


To mnie powaliło polecam zaprzyjaźnić się wątkiem Madzi można znaleźć mnóstwo inspiracji.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/11031-wilczy-ogrod
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
malgorzataka... 08:01, 05 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Joku napisał(a)
Gdyby nie było tego kadru przed to nie byłoby widać w
jakim ładnym miejscu mieszkasz.


Jak pierwszy raz przyjechałam to obejżeć od razu się zakochałam w tym miejscu -najbardziej mnie zauroczyła ta bliskość lasu.Ta część działki była bardzo zaniedbana tak że wysiłek był niemały aby to doprowadzić do względnego porządku.
Jolu ja ubolewam że wywaliłaś sosnę.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
basia3012 22:05, 07 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9452
Małgosiu, przybiegłam zobaczyć Twój ogród w śniegu a tu co, śniegu brak. Może pstryknij parę fotek i pokaz swój ogród zimowy? Prosimy.Mieszkasz obok lasu więc na pewno jest pięknie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Joku 22:52, 07 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Czyli masz o czym myśleć i planować. Taki kawał ziemi do zagospodarowania. Wypatrzyłam wybrukowany skrawek. Kamienie są ułożone na ziemi czy jest jakaś podsypka? Planuję coś podobnego, zbieram dane techniczne .
Sosny też mi trochę szkoda ale wierzę że za kilka lat znowu będzie ładnie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 10:24, 08 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basiu u mnie w tym roku śniegu bardzo mało-co mnie wcale nie smuci w naszym regionie napewno jeszcze sypnie nie raz- co prawda dzień przed wigilią pięknie ubrał ogród ale zaraz po Świętach przyszła odwilż-a ja przed Świętami mocno krzątałam się w kuchni miałam trochę gości na Wigilii.
To mała zajawka czym się zajmowałam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 10:44, 08 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Jolu-ten trójkącik ułożyłam sama bez żadnych podsypek--na tej działce którą kupiłm wiosną rosły ogromne krzaki bzu a w nich było dużo róznego rodzaju kamieni-porządkując to miejsce narodził się w mojej głowie taki pomysł że niewielką ich część wykorzystałam na ten trójkącik w zamyśle że to będzie miejsce na donice bo ten prostokąd z kostki co jest obok to jest podłoga pod altanę która tam ma stanąć-szukam wzorów jakiejś pasującej tam.To moje układanie ma wiele wad starałam się tylko zachować równy poziom.Kiedyś napewno poprawi to jakis fachowiec.
Co posadziłaś w miejsce sosny?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 11:06, 08 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
....i jeszcze Jolu-krzaczory które tam rosły są na zdjęciu na 7-ej stronie mego wątku zaraz za studnią.
Nie myślałam wtedy że te krzaczory kiedyś kupię.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies