Pierwszy dzień Świąt za nami
życzę wszystkim miłego i radosnego dalszego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół,
zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze,
miłości i radości z każdego dnia
i wszelakiej pomyślności w nadchodzącym Nowy Roku 2022