A teraz moi drodzy, chciałabym Wam życzyć wspaniałych, spokojnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, obyśmy mogli cieszyć się z bliskości naszych najbliższych a w nadchodzącym Nowym Roku samych pozytywnych zdarzeń, żeby było nam dane cieszyć się naszymi ogrodami

buziaki
I jak tam u Was przygotowania?
Wszystkiego najlepszego