Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 17:53, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Pięknie Kasiu możesz Święta zaczynać, ja się boję co w domu zastanę po powrocie ze szpitala, ale nawigacja telefoniczna działa bez zarzutu.
Perspektywa leczenia nie łatwej doleligliwości to nerwy i stres a to nie pomaga budować nastroju.
Może najgorsze mi nie grozi tylko tych świąt nie czuję.

Ładniutko już masz i pewnie choinka w domku też ubrana

a
Agaciu właśnie byłam na twojej stronce, miłam nadzieje że juz wróciłaś, kiedy będziesz w domku?
Choinka ubrana, światełka juz są, o dziwo zdarzyłam tez z porządkami... Ale wierz mi że myślałam że nie dam rady, w pracy strasznie często zostaje po godzinach i w domu padam na pysk
Pozdrawiam i życzę duuużo zdrowia
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 19:29, 18 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Ja jak Agatka też tych Świąt jeszcze nie czuję wcale....za dużo się dzieje zdrowotnie w naszej rodzinie w tym roku Za to zaczęłam robić zakupy z myślą o remoncie, bo po Nowym Roku ceny poszybują znowu w górę, a już są wywindowane mocno.
Ogród już udekorowałaś pięknie, salonik bardzo świątecznie wygląda Ja jeszcze o dekoracjach w domu nawet nie miałam kiedy pomyśleć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 21:05, 18 gru 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Pięknie udekorowany salonik ja od 3lat też mam czerwone dodatki na Święta i uwielbiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Basieksp 22:14, 18 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10340
Pięknie salonik udekorowany podoba mi się obombkowanie drzewek a takie stare zdjęcia, to naprawę jest coś fajnego, trudno to opisać, też mam kilka takich pamiątek, ale moje nie są aż takie stare i na album mam ich za mało ale cieszę, że je mam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
kasiek 22:24, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alija napisał(a)
Widzę, że czerwień króluje, bardzo świąteczny kolor. Salonik pięknie się prezentuje, w ogrodzie też pięknie wyglądają czerwone bombki
na tle zieleni, a jeśli spadnie śnieg, na białym tle też będzie super.


Taką mam nadzieję Lubie czerwony o tej porze roku, zwłaszcza na tle spokojnej zieleni.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:29, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Joku napisał(a)


Znalazłam najpierw miejsce oddalone od mojego domu ok. 500km, za zach. granicą. Wielokrotnie przemierzałam te odległości weekendowo - to tak a propos waszego kursowania z Krakowa. Wróciłam na kilka lat by się ponownie przeprowadzić. Obecny dom jest oddalony o skromne 20km od poprzedniego .

Pięknie udekorowałaś ogród na święta.


O jak ciekawie.. To faktycznie ogromna zmiana, ja też głośno marzę choć wiem że życie bywa przewrotne. Ale zakochałam sie w tamtym miejscu. Kraków staje się niesamowicie przeludnionym miejscem. Coraz trudniej sie poruszać komunikacją bo korki, powietrze czesto jest fatalne, a zabudowa to juz porażka, chyba ciaśniej się nie da. Czy nam to wyjdzie? Zobaczymy, mam nadzieję ale też jestem realistą i wiem że w życiu różnie bywa. Ale... skoro można marzyć, to grzech nie skorzystać
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:38, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja jak Agatka też tych Świąt jeszcze nie czuję wcale....za dużo się dzieje zdrowotnie w naszej rodzinie w tym roku Za to zaczęłam robić zakupy z myślą o remoncie, bo po Nowym Roku ceny poszybują znowu w górę, a już są wywindowane mocno.
Ogród już udekorowałaś pięknie, salonik bardzo świątecznie wygląda Ja jeszcze o dekoracjach w domu nawet nie miałam kiedy pomyśleć


Zdrowotnie? Nie no jeszcze to? Sylwia jakis armagedon normalnie u Ciebie, brak słów.
Ceny faktycznie już przybrały miary szaleństwa, aż strach się remontować, zreszta wiem bo się chcemy budować - nie wiele lepsza sytuacja
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:45, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Basieksp napisał(a)
Pięknie salonik udekorowany podoba mi się obombkowanie drzewek a takie stare zdjęcia, to naprawę jest coś fajnego, trudno to opisać, też mam kilka takich pamiątek, ale moje nie są aż takie stare i na album mam ich za mało ale cieszę, że je mam


No właśnie cieszy mnie że tak dużo ich mam. Poza tym robie przekrój od początku do końca życie dziadków, zaczyna się więc starymi fociami a kończy na 2017r. kiedy babcia odeszła... Bardzo fajną atmosferę łapie robiąc ten album, troche sentymentalną, trochę radosną, to jak znów rozmawiać z babcią... Fajne uczucie, zwłaszcza teraz przed Świętami...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:46, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Wiolka5_7 napisał(a)
Pięknie udekorowany salonik ja od 3lat też mam czerwone dodatki na Święta i uwielbiam

Widziałam, świetnie z Conica wymyśliłaś, może w przyszłym roku też tak zrobie, w tym juz zabrakło mi bombek
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:49, 19 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Namiastka fotografii Dziadków, świetny prezent na Święta...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies