potem Koparkowy pozgarniał muł mieszając z tym piaskiem z trocinami i profilował teren, a następnie ładowaliśmy do tamy
ogród przypomina plac budowy
tama pełna
Ależ urzekająca fotka!
U Ciebie co roku są takie zmiany że człowiek nie nadąża Ale pewnie masz z tego radość niesamowitą Gratuluje wnuczek, czerpiesz strumienie radości z wielu źródeł
U nas jakby ciut na plus zaczęło życie odbijać co daje nadzieję na zmianę. Po dwóch latach pandemii możemy wreszcie wysłać listy i paczki do naszych córeczek w Afryce. Do tej pory Poczta tam nie wysyłała co nas bardzo martwiło. Babcia stabilnie, dobrze już nie będzie cieszymy się, że jest jak jest. Na razie uruchamiamy projektanta i wyprzątamy pomieszczenia
A tak na marginesie może jest ktoś chętny na tego miskanta - mogę go podzielić na 3 osoby albo dla jednej miskant za free
Nie wiem ci to za odmiana , nie jest zbyt wysoki , źdźbła ma z białym prążkiem i białe pióropusze. Mam takie cztery- trzy przy bramie a ten siedzi w tym miejscu id zeszłego roku i szuka domu