Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Tu ma być ogród :) 20:23, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Na wiosnę trzeba jakieś spotkanie na Śląsku zorganizować Musze sie bez M wyrwac coby móc troche potokować

Piekne zakupy poczyniłaś. GF zachwyca!
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 20:17, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Katarzyno jem ciekawa gdzie ta zielone hakone wyładuje. Czaiłam sie na nią ale ograniczony budzet i M mnie powstrzymywali!

A wczoraj sie mojej kostrzewy wystraszyłam... Przedpłocia mi zabraknie.....preriowy ogród powstanie u mnie....
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:09, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Po marne 15 trzcinnikow tyle kilometrów jechać ? Ale w takim towarzystwie to nawet warto pk 1 zawilca na Maury sie kulnąć
Ja zima do Was sie kulnę na narty
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:06, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Maksiu z fazy bólu przejdzie do fazy ekscytacji, bo wzbudza teraz sensacje. Za chwile zaczna sie autografy na gipsie gips na rece to najwajniejszy czas w szkole sama pamietam bo nosiłam 2,5 miesiaca
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 20:04, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Barona mam i ja, wg opisu ma 1 M....... Urąbie go orzy samej ziemi wiosna!
Mały ogród Kasi 20:03, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Pokaz zawilce, ciekawa jestem gdzie je posadzilas
Ogród pod trzema dębami 20:01, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
To teraz wyspowiadajmy się z kolorów. U mnie biel, jasny roż, pink, purpura i Queen aha czosnki niebieskie
Eksperymentarium 19:53, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Karabela napisał(a)


zawilce mam whirwind a teraz dokupilam do nich honorine costam czyli do pelnych doszly polpelne, troszkę mniej mi się podobają ale zawilec to zawilec wiec jest

A cierpliwość rzecz nabyta, inaczej bym oszalała u mnie przeciez co minutę kazdy chce cos innego... polecam poczytac o komunikacji bez przemocy Gordona i pedagogikę Marii Montessori. U nas sprawdza się genialnie


To ja chętnie poczytam, kiedyś na wnukach przetestuje

Ksiezniczki wywalić posadzić trawki

Ide poczytac o tych metodach, bo nigdy nie słyszałam....ale gdy moje dziecię był małe nawet nie było netu...
Miejsko & sielsko 19:43, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ewa całuśna jestes, pieknie wygladasz, jakze sie ciesze !
Ogród niby nowoczesny ale... 19:42, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
To ja sobie chyba jakies poletko musze dokupić na seslerie i hakone. Kocham trawki. Poczytałam sobie dzisiaj o świcie o sesleriach. Juz wiem ktora u mnie jesienna, ktora heufleriana a ktora skalna czy Twoja skalna jest zimozielona??.??
Typografia ogrodu 19:38, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nawigatorka to fajna kobietka, z pazurem a jednoczesnie ciepła. Ciekawe polaczenie jak słodko-kwasny

Ma uje z Ciebie spokój i silny charakter ! lubie to

Przyznam sie , ze ogrodniczki na wczorajszym spotkaniu bardzo przypadly mi do gustu. Żałowałam, ze M'a ciagnęlam bo byłabym dłuzej z Wami.
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:29, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Łączę się w egzyztencji cebuloholiczki wykopałam przed chwilę dwa zebrinusy aby zrobic miejsce na cebule
Festiwal Traw i Kwiatów w Wojsławicach 27.09.2015 19:25, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
kasia_w napisał(a)

To dla mnie zawilce białe, śliczne. Już wsadzone, mimo gorączki. Dziękuję

Jednego Honorine Jobert mam u siebie, będę porownywać z Whirlewind
Festiwal Traw i Kwiatów w Wojsławicach 27.09.2015 19:24, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Najbardziej podobała mi się nowa BIAŁA rabata Mamy z niej tez fajne wspomnienia
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 18:36, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mała Mi - przeglądałam w weekend stary projekt L.Giubillei z ChFsh z piwoniami i jerzmankami, moze je jednak oswoję???

Admete - nawet nie wiesz ile sie naszukałam aby usunąć podpowiedzi w języku angielskim

Rench to poczekaj rok, okaże sie czy to nie była podpucha ze strony Othello.

Ensata i Jola - ja juz raz sadziłam te Green Jewel, ale pożarły mi je slimaki a u tesciowej rosną pikęnie. Beda na ciemnozielonym tle i maja byc delikatnie widoczne, mam białe tradycyjne i ni en teges,a te maja dyskretnie wychylać główki z bukszpanow

Nawigatorka- przyznany tytuł był nie bez kozery M jest najbardziej zrównoważonym człowiekiem pod słoncem, takie ekscesy jak fotki nawet ńie powoduja drgnięcia powieki
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 18:30, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ewa004 napisał(a)
Marzenko czy świeże nasadzenia tez mogę teraz dokarmić florowitem jesiennym ?


Nie , teraz tylko podlewaj aby sie ukorzeniły do zimy. Nawoz najwczesniej na wiosne ja bym dała, inni twierdzą ze za rok.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 18:29, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kuba napisał(a)
Madżen mam pytanie natury etycznej związane z sadzeniem cebul, mianowicie sadzarka elegancko wycina mi korzenie roślin ktore rosną w pobliżu, bukszpanów, trzmieliny. Boję się czy nie zniszczę tych roślin, ma to znaczenie?


Kuba nie doradzę bo nie używam sadzarki. Łopatka wykopuje dołki nie zważając na korzenie innych roslin. Przeciez u mnie taki busz, ze bez uszkodzen nie da sie nic posadzić.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:03, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Tak pochmurno, zimno i jesiennie, że nawet nowych zakupów nie chce mi sie przymierzyć....
"W kolorze blue" 17:59, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Idę oblookać Kordeski
Ogród niby nowoczesny ale... 17:55, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ah te selerie, niesamowicie wyglądają. Wczoraj je oplotkowałysmy w Wojsławicach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies