Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród bez reguł 19:08, 15 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
galgAsia napisał(a)
...

Piękne liście ma ten miskant, fajnie się zapowiada, jak się to utrzyma przy 150-200cm kojarzy mi się z trawą, której nazwa mi właśnie uleciała, a ją mam

Edit-juz wiem, palczatka Blue heaven ma podobne kolory, choć ona ma pędy ma podbarwione na fiolet
Ogród długi 19:07, 15 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry
Lidko Może uda Ci się gdzieś wcisnąć, chociaż doniczkę, jakiś element. "W praniu" wyjdzie. Nawet do tej ściany betonowej możesz dostawić gabion i kamyczki ułożyć. Ale wszystko ma swoją kolej.

Ando Trwają w najlepsze, ku mojej wielkiej radości

Byłam dziś przejazdem. I nie wytrzymałam. Mój Ci on jest!



Klon palmowy i tylko tyle o nim wiem. Wiecie co to za odmiana? Nie wiem jeszcze, gdzie wsadzę. Mam dwa pomysły: 1. myślałam, żeby prowadzić na taki parasol i wsadzić obok tarasu przy tujach. Zasłoni okno sąsiada. 2.Trzymać w ryzach i ciąć, cieszyć się "miniaturką". Będę myśleć pewnie kilka dni zanim wsadzę do gruntu
Ogród z koniczynką 18:58, 15 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Rumianka napisał(a)
W słoneczku wygrzewa się jaszczurka..


w koniczynce bukszpan częściowo odrasta, więc ten sezon jeszcze zostaje...


Jaszczurka znalazła sobie bardzo odpowiednie miejsce, bardzo tam pasuje. Mnie też się podoba.
Koniczynka pięknie się prezentuje, a żółta róża przepiękna.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:54, 15 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
No, to teraz Jola w opałach. Ale sama się prosiła. Jak można aż nie wierzyć w swoje ogrodowe koleżanki! .

Właśnie siadłam sobie na chwilkę pod altanką. Lubię ten fragmencik .
Ogród Basi i Romka 18:51, 15 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Basieksp napisał(a)
Delikatne żurawki








Basiu! Zachwyciły mnie Twoje zdjęcia żurawek, cudne.
Piwonie, naparstnice, bodziszki pięknie kwitną.
Ogród w Tarnowie 18:45, 15 cze 2021


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry





końcówka azalii

Ogród w Tarnowie 18:32, 15 cze 2021


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Kilka fotek z dzisiejszego dnia








Ogród Basi i Romka 18:24, 15 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Zaczynają naparstnice i takie różne





Ogród Basi i Romka 18:21, 15 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Piwonie w rozkwicie









Paeonia - Piwonia 18:17, 15 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry




W ogródku Martki 18:13, 15 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
Martka napisał(a)


!


Raj , przepiękne zestawienie.
Martka, to ujęcie bardzo mi do Ciebie pasuje (do Twojego avatarku).
Ogród z zegarem 17:58, 15 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
Bukszpaniki dla Wiaan

(Z mistrzem drugiego planu , kamienie leżą tymczasowo)


(Drewnianymi plotkami osłonięte są hortensje, siatka czeka na zamontowanie)
Ogród bez reguł 17:29, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:26, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:24, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:23, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:21, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:20, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:14, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:11, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies