Lidko Może uda Ci się gdzieś wcisnąć, chociaż doniczkę, jakiś element. "W praniu" wyjdzie. Nawet do tej ściany betonowej możesz dostawić gabion i kamyczki ułożyć. Ale wszystko ma swoją kolej.
Ando Trwają w najlepsze, ku mojej wielkiej radości
Byłam dziś przejazdem. I nie wytrzymałam. Mój Ci on jest!
Klon palmowy i tylko tyle o nim wiem. Wiecie co to za odmiana? Nie wiem jeszcze, gdzie wsadzę. Mam dwa pomysły: 1. myślałam, żeby prowadzić na taki parasol i wsadzić obok tarasu przy tujach. Zasłoni okno sąsiada. 2.Trzymać w ryzach i ciąć, cieszyć się "miniaturką". Będę myśleć pewnie kilka dni zanim wsadzę do gruntu