Cudowna kompozycja! Śniegowiec poznałam, u Ciebie wciąż coś zaskakującego, czarujesz niespodziankami jak z kapelusza A róże to już w ogóle obłęd. Buziaki Irenko!
Peonia biała mi nie zakwitła ale jeżówki za to mocno się wysiały z czego jestem bardzo zadowolona, bo planuję dużą plamę jeżowkową Na rabacie. Teraz niech tylko rosną!
Hania, za dużo napchałam, ale cóż, teraz jakoś trzeba to obrabiać, lepiej czy gorzej, jak co rok.
To aż dziwne, że sąsiadka ma taka małą wyobraźnię, jedna osoba w ogrodzie nie jest lekko, a ty dajesz radę, a tez masz napchane i do tego warzywniak i cała wyprawa, do tego uzależniona od transportu.
Ludzie są dziwni. Trzymaj po swojemu
Mirka jest susza, pierwszy obrywa trawnik, w lasku zanika totalnie, dlatego w te puste placki sadzę zielne niskie rośliny.
Ulewa raz była, teraz idą upały.
Dzięki za odwiedziny.
więcej fot śniegowca wirginijskiego
zawsze przegapiam kwitnienie
ma ładne liście, jesienią intensywnie na złoto się wybarwia, późno rusza, w maju
podcinam ciągle od dołu
i w całości
kwiaty giną
Aniu przepiękne co roku pokazujesz peonie! Jasno i ciemno różowe to kolory z moich dziecinnych lat w "babcinym i maminym" ogrodzie, jednak białe szczególnie te z żółtym środkiem mnie zachwycają wybitnie! Mam jedną białą ale taką pełną,która w tym roku nie zakwitła nie wiedzieć dlaczego
Pozwól,że się napatrzę