Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

BASIA8 18:21, 14 cze 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
O Ja Ale zakupy suuuuuuuper właśnie Mnie Mąż pytał w jakim województwie jest szkółka Szmitow może warto tam się wybrać dodał
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Johanka77 18:43, 14 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Szaleństwo Moja Droga!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
MiluniaB 22:44, 14 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Takie konkretne zakupy to ja lubię. Przypomniałam sobie jak cały bagażnik i siedzenia roślin woziłam z DP (sąsiedzka hurtownia ogrodnicza)

Trochę czasu teraz spędzisz na sadzeniu

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Magleska 22:49, 14 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Fajneeeee zakupy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiaan 22:57, 14 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
Marta zakupy zaplanowane czy wpadły w oko tak czy tak super się obkupiłaś Nie wiem dlaczego u mnie nie ma porządnej szkółki, która ma wszystko
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Roocika 23:25, 14 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale masz fajny wkład w bagażniku
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agatorek 23:32, 14 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ale piękne klony . Jakie odmiany kupiłaś?

Zacne zakupy, oj zacne.
Super
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 07:26, 15 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Pojechałam w poszukiwaniu bylin na rabatę z Annabelle i dwóch drzewek na rabatę z Limelight. Lista bylin powstała wcześniej z Waszą pomocą. Niestety w szkółkach nie zastałam z niej prawie niczego... więc poszłam spontanicznie z kolorami i brałam, co mi się podobało i pasowało do stanowiska. Coś z tego wyjdzie, poeksperymentujmy z fioletami

Dzień był cudowny jak cała seria ostatnich wycieczek. Pęchcin - cudowny ogród, zaraz spróbuję wstawić kilka zdjęć. Szkółka natomiast trochę mnie rozczarowała, ale składam to na karb powszechnego szału zakupów ogrodniczych w tym roku. Bardzo mały wybór bylin i róż, za to piękne drzewa.

Kolejna szkółka była nad Zalewem Zegrzyńskim, choć trochę chaotycznie wyeksponowane rośliny i zakupy w pośpiechu, wybór duży, ale trzeba mieć czas i właścicielka też dobrze, aby Ci ten czas dała a paragon też byłby mile widziany Niemniej udało się złapać to, co zmieściło się do auta. Głównie byliny na rabatę z Annabelle.

Judith, szałwia biała mnie nie przekonała, widziałam jedną, myślę, trzeba dla niej dużo miejsca i sadzić w grupie dla efektu, jak u Reni. Fiolet tak, ale nie pomiędzy róż. Jeszcze nie

Joann, klony kupiłam z myślą o konkretnej rabacie, ale ... niespodziewanie otworzyły mi perspektywy nowych rabat, dumam

Anda, to róża damasceńska - dostałam w gratisie, los tak chciał ale dzień wcześniej zakupiłam czerwone piano i posadziłam na rabacie przed domem w gaury i penstemony... muszę sobie dać trochę czasu na poznanie róż, jeszcze z pewnością kilka dokupię, nie spodziewałam się doprawdy, jak silne potrafią wywoływać emocje...

Edi75, zakupy ucieszyły mnie bardzo , szczególnie byliny, których bogactwo odkrywam, wiele błędów popełnię jeszcze z pewnością, ale to świetna zabawa

Lidka, jeśli nieskromnie napiszę, że każdy dzień mam fajny, to nie przesadzę... wystarczy cieszyć się życiem, zwykłymi i nadzwyczajnymi chwilami Sadzenie będzie, mam kilka wolnych dni!

Yenna, byliny - w nich można się rozsmakować Ale jest też nowość: zaczynam iść w paprocie!

Basia8, szkółka Szmitów jest w woj. Maz., niedaleko Ciechanowa, Pęchcin, dobra szczególnie jeśli szukacie drzewek i krzewów, ogród wart zobaczenia bez dwóch zdań, zaraz wrzucę fotki.

Johanka, my zakupoholiczki działamy regularnie

Milunia, zakupy konkretne lubię i ja, auto załadowane do granic. Niestety nie znalazłam miejsca, w którym bym się mogła obkupić zgodnie z potrzebami. Chyba ... przyjadę w Twoje okolice słyszałam, że namawiałaś Anetę namów mnie proszę też 

Magleska, jeszcze przejść przez sadzenie i będzie błogo.

Wiaan, u mnie też nie ma takiej szkółki, to była długa wycieczka do dwóch szkółek Jedziemy do Miluni Zakupy zaplanowane, ale jak napisałam na początku, moja lista trafiła w próżnię i musiałam brać, co dostępne To nie koniec świata, ogród się zmienia jak słusznie pisała Jagodaa, trzeba poeksperymentować.

Roocika, auto przez krótki czas nie przypominało samochodu dostawczego, teraz znów kora i torf, kto to posprząta?

Agatorek, Aguś, chciałam tym razem zwarte, gęsto ulistnione i niewielkie, Skeeter`s Broom i Pixie. Ale chyba wylądują w innym miejscu niż wczoraj jeszcze myślałam.










Martka 07:35, 15 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Kilka zdjęć z ogrodu Szmitów w Pęchcinie. Zachwycający!
Martka 07:38, 15 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies