Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

antracyt 15:27, 14 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Ogród prezentuje się jak co roku pięknie, jabłonki wydoroślały, ale kopciuszek to najładniejszy model i super ma wazę do towarzystwa.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
asica 07:18, 15 cze 2021


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
Pszczelarnia napisał(a)
Rudbeckia 'Cherry Brandy'- czy zdąży wydać nasiona?




Ewo czy rudbekie Cerry Brandy powinnam przyciąć dla rozkrzewienia?
I czy zdążasz zebrać nasiona.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
magnolia 10:19, 16 cze 2021


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
pięknie jest Ewo.
Róża gestokolaczasta- czy ona kwitnie krótko? Moja od Ciebie zakwitła, zachwyciła, ale szybko przekwitła. Może za mala jeszcze. Może uda się jej zawiązać owoce.
Pigwowiec- też planowałam upiąć Twoją metodą. Czy w kwestii obfitości/jakości owocowania masz sugesite, jaki kupić?
____________________
Pszczelarnia 22:50, 24 cze 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
asica napisał(a)

Ewo czy rudbekie Cerry Brandy powinnam przyciąć dla rozkrzewienia?
I czy zdążasz zebrać nasiona.


Ja nigdy jej nie przycinałam do krzewienia. Chyba nie jest to konieczne. Mam "stare" nasiona. A w tym roku kilka sztuk zjadły ślimaki.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:00, 24 cze 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
magnolia napisał(a)
pięknie jest Ewo.
Róża gestokolaczasta- czy ona kwitnie krótko? Moja od Ciebie zakwitła, zachwyciła, ale szybko przekwitła. Może za mala jeszcze. Może uda się jej zawiązać owoce.
Pigwowiec- też planowałam upiąć Twoją metodą. Czy w kwestii obfitości/jakości owocowania masz sugesite, jaki kupić?



To pewnie z powodu upałów. Kwitnie krócej niż Lukkefund ale dłużej niż Reine des Violettes.


Mam biało kwitnące trzyletnie i jeden czerwono kwitnący 'Holland'. Kiedyś miałam te kwitnące na pomarańczowo ('Nicoline') i dopiero po kilku latach dawały dużo owocu. Te białe też na razie skąpo z owocowaniem. Chyba po prostu p. japoński będzie najlepszy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:09, 24 cze 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Były piwonie





Były maki



Czosnki




Pozdrawiam zaglądających.







____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ElaS 23:25, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Pszczelarnia napisał(a)



Były maki






Cudo
Nie wiem, co jest tak magicznego w tych kwiatach, że zachwycają mnie niezmiennie.
____________________
Malwowy ogród
zawitka 08:51, 28 cze 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Cudowne te maki .Zagladam do Twojego ogrodu jak chcę odpocząć .Wieoraki piękny---jak zawsze Buziaki posyłam Ewcia.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
violaskom 09:07, 28 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Ewo przybyłam na festiwal piwonii a piszesz, że były? Czy po tych burzach straciłaś piwonie i maki? Byłaby wielka szkoda. U mnie po burzy najwięcej właśnie padło piwonii i trochę róż. Masz przepiękny ogród, który zachwyca o każdej porze roku.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
April 06:13, 06 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Pszczelarnia napisał(a)

Wczesna piwonia zielna






Ewo, cudnie u ciebie w ogrodzie, jak zwykle zresztą. Dawno nie byłam, nie wiem jak to się stało.
Powiedz jakim cudem masz tak dorodne łubiny? U mnie chude jakieś były i szybko przekwitły. To odmianowe? Śliczne.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies