Podlewaj aby woda dotarłą na co najmniej 10 cm wgłab a nie powierzchniowo. Nasiona różnych gatunków traw nie wschodzą w jednym czasie, niektóe dopiero po 3 tygodniach czyli teraz powinny się pokazać. To za krótki czas aby mieć efekt dywanowego trawnika, Poczekasz na to co najmniej pół roku
Aż się boję zalecić nawożenie, bo z braku umiejętności rozsypania go równomiernie- możesz mieć plamy albo spalić miejscowo. Ale należałoby się nawozić i podlać celem rozpuszczenia nawozu.
Krzewuszka pod ciężarem kwiatów nabrała dziwnego pokroju.
Powojnik JPII musiał dostać dodatkową kratkę, bo złożył się w pół. Przy nim rośnie perowskia, którą udało się rozmnożyć z patyczków wsadzonych jesienią. Na zdjęciu matka
Bodziszki mocno nieuczesane. Na zdjęcie załapała się karpa z gaury. Szkoda, że nie daje rady u mnie.
Po raz pierwszy zakwitnie rodgersja pierzasta. Narecznica czerwonozawijkowa wiosną zdecydowanie się wyróżnia.