Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:02, 13 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
13.05.2021 Magnolia z kwiatami jak "ptaki" zachwyca..


Powojnik powoli "zabudowuje" kratkę
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 21:01, 13 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Szałwia z siewu w tym roku szaleje, sięga mi prawie do pasa

Pierwszy maczek na zapłociu a zapowiada się niezły spektakl.
Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 20:59, 13 cze 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3589
Do góry










Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 20:59, 13 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Szarobiałego ogrodowe początki. 20:59, 13 cze 2021


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry



Po pięciu latach brakuje mi tylko maciejki. Za to mam kosaćce, sporo cebulowych, kocimiętkę i lilie. Aha, jeszcze hosty, goździki brodate, przywrotnik, kosmosy, lawendy, wiesiołek, rozchodniki i floksy. Kocham floksy.

O orlikach zapomniałam. Orliki w moim rodzinnym domu nazywano cyncelką (-;
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 20:58, 13 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:58, 13 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
an_tre napisał(a)
Przy pozyskiwaniu siewek pęcherznicy znajdywałam też zielone, bez barwy wyjściowej,wykorzystałam je też w parkanie, kwitną i wydają owoce, ciekawe jakie z nich wyrosną roślinki ;

Hehe zdjęcia jak klony
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 20:56, 13 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Kilka zdjęć z obchodu

Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 20:54, 13 cze 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3589
Do góry
Za późno część się otwarła i wysypała z dlatego je zebrałam. Tam na bank nic by z nich nie wyrosło. Zebrałam i rzuciłam tam gdzie mają szansę wyrosnąć. Jak wykiełkują po zimie to ok. Buziaki, Sylwia

Parę zdjęć z ogrodu botanicznego:











Małymi krokami-Ogród Wioli 20:54, 13 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13834
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)

Mam takie ruderki ,których nie pokazuję... jedna za jakiś czas zostanie wyremontowana a druga rozebrana...

Mam aktualną fotkę bukowej ...




Wiosną kwitną tulipany, teraz szałwia omszona,potem jeżówki Souther belle,no i następnie hortensje Limelight.

Na brzegu rabaty mam posadzone Molinie Variegata i cisy na poduchy.


Cudna,wspaniala, elegancka. Twoja rabata.

Popatrze na te molinie bo nie znam.
Cisy popikuje w większe doniczki i będe na razie trzymac w cieniu.
Bo tam gdzie buki to slonce mam ostre.

A szałwia sie gdzies u mnie pojawi bo podoba mi sie bardzo.

Dziękuje.
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 20:52, 13 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
13.05.20121
Floks szydlasty stworzył uroczy "dywanik"
Ogród z plażą 20:52, 13 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Gilenia pokazała pierwsze kwiatuszki



Trzcinnik KF już taki duży, to niesamowite jak urósł i zgęstniał od poprzedniego roku



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 20:50, 13 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
13.05.2021
Zaczynają rozkwitać rododendrony

Ogród z plażą 20:50, 13 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Parę aktualnych zdjęć

- moja najstarsza hosta, chyba 3 letnia





Szałwie raz jeszcze



Pojawiają się pierwsze róże





Działeczka w dużym mieście 20:47, 13 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 20:44, 13 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Żeby nie być gołosłowną- liliowiec pachnący




I jeszcze jedno pachnidełko



I ulubieniec florystów


Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 20:44, 13 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
13.05.2021
Brunera zachwyca eterycznymi błękitnymi kwiatuszkami


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:32, 13 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joku napisał(a)
A u mnie się sieje kłosowiec którego dostałam od ciebie.
Kłosowiec łatwy do wyrwania i ładnie pachnie, nie taki zły
Irys jutro już będzie w pełnym rozkwicie



Działeczka w dużym mieście 20:29, 13 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
Kasya napisał(a)
U ciebie tez juz piwonie…
A pokaz rodgresje

mam tylko fotkę z początku czerwca- teraz już zieleńsza i kwiatek pokazuje
Małymi krokami-Ogród Wioli 20:28, 13 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry

Mam takie ruderki ,których nie pokazuję... jedna za jakiś czas zostanie wyremontowana a druga rozebrana...

Mam prawie aktualną fotkę bukowej ...




Wiosną kwitną tulipany, teraz szałwia omszona,potem jeżówki Souther belle,no i następnie hortensje Limelight.

Na brzegu rabaty mam posadzone Molinie Variegata i cisy na poduchy.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies