Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Hortensjowo 14:52, 06 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Helen napisał(a)
Oby podołała


Tylko spokój Bez paniki Biedronka na pewno nie jest sama i już złożyła pewnie jajeczka. Jej dzieciaczki zjadają trzy razy tyle mszyc co ona sama. U mnie i ketmie i bzy czarne są przez trzy tygodnie oblepione mszycą, a potem nagle mszyca znika - zostaje zjedzona. Pokazywałam już nawet zdjęcia tutaj
Stary ogród z nowymi właścicielami 14:50, 06 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Do góry
Dziękuję za miłe słowa! Tak, okazy zostają, cześć przesadzamy, jak na przykład hortensje. Teraz powoli zmieniamy ogródek, planujemy nasadzenia i dokształcamy się. Tu, na tym forum, portalu jest tyle wspaniałych treści i pięknych ogrodów, morze inspiracji i wiedzy. W przyszłym roku prawdopodobnie czeka nas rozbudowa domu, remont elewacji, dlatego nie możemy wziąć się za ogród pełną parą, żeby młode nasadzenia nie zniszczały pod budowlanym natłokiem. Chcę dodawać nowe zdjęcia, mam nadzieję, że będzie to pamiętnik zmian i wspomnień
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 14:47, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gosiek33 napisał(a)

Znowu mogę się zachwycać Twoją precyzją w ogrodzie
Teraz królują kwiatostany żurawek

Jeszcze nie wszystko ogarnęłam Gosiu, ale powoli ogarnę wszystko.
Straszne mam zaległości w tym roku we wszystkich pracach.
Dla Ciebie mój dereń bo zachwycam się nim nieustannie.

Ogromne kwiaty. Tu jedna gałązka.


...uDany ogród 14:43, 06 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
dana1s napisał(a)
Właśnie wróciłam z ogrodu, zbiera się na burze ale i tak jest pięknie
Pół ogrodu do koszenia i plewienia ale postanowilam się nie przejmować tylko cieszyć tym co mam...z daleka nie widać;p







W tym ujęciu nawet rzęsa jest malownicza. Wygląda jak staw w starym bujnym ogrodzie. I te niesamowite bergenie - czymś specjalnym je karmisz czy tylko gadasz do nich?
...uDany ogród 14:39, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry


I to już mój prezent na Dzień Matki



Zajmie miejsce wierzby Hakuro, która się wyrodziła i nie przetrwała zimy. Teraz muszę jedna wykopać a potem jakoś tego smoka tam umieścić

Miłego popołudnia
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 14:36, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 14:33, 06 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
JoannA napisał(a)
Tu ostatnio troszkę popracowałam. Kanciki, poszerzenie rabatki z borówkami bo gdzieś muszę poziomki dla wnusia wcisnąć.





Znowu mogę się zachwycać Twoją precyzją w ogrodzie


Teraz królują kwiatostany żurawek
...uDany ogród 14:32, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
...uDany ogród 14:30, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Właśnie wróciłam z ogrodu, zbiera się na burze ale i tak jest pięknie
Pół ogrodu do koszenia i plewienia ale postanowilam się nie przejmować tylko cieszyć tym co mam...z daleka nie widać;p




Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 14:19, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry






Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 14:15, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Tu ostatnio troszkę popracowałam. Kanciki, poszerzenie rabatki z borówkami bo gdzieś muszę poziomki dla wnusia wcisnąć.



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 13:37, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
zawitka napisał(a)
Piękne te zawilce mam jedną sadzonkę i już się cieszę jak się mocno rozrasta.

Rozrasta się Halinko i to bardzo.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 13:34, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Czemu u mnie szałwie nie rosną? Niby rosną ale słabo, to samo przetaczniki

Jedynie caradonna jakoś wygląda

Za mało słońca, zbyt ciężka ziemia. Trudno powiedzieć.
U mnie rosną bardzo dobrze i do tego sieją się jak głupie.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 13:31, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jakie śliczne, delikatne

Śliczne, ale już po kwitnieniu. Teraz cieszą mnie pełniki New Moon.
Nie wiem czy nie posadziłam ich na zbyt słonecznej wystawie bo szybko przekwitają.
Ale to pierwszy rok to muszą się zaaklimatyzować.



Hortensjowo 13:30, 06 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Oby podołała
Ogrod księgowej 13:15, 06 cze 2021

Dołączył: 06 cze 2021
Posty: 5
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 13:09, 06 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry








widoczki z tarasu




Ptasi gaj 13:04, 06 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1018
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)




Dzięki Dorotka. Komary tną, ale jakoś wytrzymuje trzeba podlewać.chmury na horyzoncie, ale chyba deszczu jie będzie.

Moje srebrzyste najpiękniejsze przyrosty teraz. Kolor piękny









Przepieknie.
Ogród Grodzi 12:59, 06 cze 2021


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Do góry
Ogród Grodzi 12:57, 06 cze 2021


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies