Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 13:30, 06 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Oby podołała
____________________
Helen - Hortensjowo
beamilusia 13:34, 06 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Ależ u Ciebie zmiany. Piękne rabaty i trawnik. Dobry pomysł z robieniem zdjęć co miesiąc, z tej perspektywy będzie porównanie, jak rośliny się rozwijają i rosną.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
beamilusia 13:36, 06 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Ma ogrom pracy ta biedronka, ja im pomagam i zgniatam te małe zielone paskudztwa w palcach. . Obrzydliwe, ale skuteczne i ekologiczne.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Helen 13:50, 06 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
beamilusia napisał(a)
Ależ u Ciebie zmiany. Piękne rabaty i trawnik. Dobry pomysł z robieniem zdjęć co miesiąc, z tej perspektywy będzie porównanie, jak rośliny się rozwijają i rosną.

Na razie czekam na bujnięcie roślin i już widzę, że niektóre będą rosły, ale nie będą kwitły lub tylko małym kwiatkiem.
Będę robić zdjęcia, bo sama jestem ciekawa rezultatu. Teraz zaczyna kwitnienie caradonna i wyglada cudnie obok przywrotnikow.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 13:51, 06 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
beamilusia napisał(a)
Ma ogrom pracy ta biedronka, ja im pomagam i zgniatam te małe zielone paskudztwa w palcach. . Obrzydliwe, ale skuteczne i ekologiczne.

Pewnie będę musiała jej pomóc. Strasznie mszycowa ta ketmia.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 13:53, 06 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Czy ktoś ma może i może polecić nakładkę na waż ogrodowy do dozowania nawozów w płynie?
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 14:52, 06 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Helen napisał(a)
Oby podołała


Tylko spokój Bez paniki Biedronka na pewno nie jest sama i już złożyła pewnie jajeczka. Jej dzieciaczki zjadają trzy razy tyle mszyc co ona sama. U mnie i ketmie i bzy czarne są przez trzy tygodnie oblepione mszycą, a potem nagle mszyca znika - zostaje zjedzona. Pokazywałam już nawet zdjęcia tutaj
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 15:09, 06 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Anda napisał(a)


Tylko spokój Bez paniki Biedronka na pewno nie jest sama i już złożyła pewnie jajeczka. Jej dzieciaczki zjadają trzy razy tyle mszyc co ona sama. U mnie i ketmie i bzy czarne są przez trzy tygodnie oblepione mszycą, a potem nagle mszyca znika - zostaje zjedzona. Pokazywałam już nawet zdjęcia tutaj

Ewa, trochę palcami zdjęłam tych mszyc a z resztą muszą sobie poradzić biedronki. Zobaczymy co będzie. Bardzo jestem ciekawa jak natura sobie poradzi.
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 21:49, 06 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
U mnie też ketmie oblepione mszycami . Ja to się zawsze boję że nie zakwitnie potem .
W tym roku też będę miała przywrotniki obok caradonny więc zobaczę czy pasuje to polączenie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Helen 06:17, 07 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Nowa12 napisał(a)
U mnie też ketmie oblepione mszycami . Ja to się zawsze boję że nie zakwitnie potem .
W tym roku też będę miała przywrotniki obok caradonny więc zobaczę czy pasuje to polączenie .

Ja w ubiegłym roku pryskałam na mszyce a teraz robię eksperyment i chętnie poobserwuję jak biedronki zadziałają.
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies