Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Migawki z ogródka 08:16, 06 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
tulucy napisał(a)


Nie zauważyłam tych irysków u Ciebie - ale tak jak rozmawiałyśmy - tyle u Ciebie różności, że łatwo można coś przeoczyć. Śliczne!!! Gdybyś dzieliła to ja poproszę .
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:37, 06 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Teraz czeka i nie mogę się doczekac


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 06:51, 06 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kasia_CS napisał(a)



Tak właśnie zrobię - codziennie daję jej konewkę wody (ale tak 1,5 litrów, nie tak że 10l )

Zaraz pójdę sypnąć garść nawozu i podleję. Dzięki dziewczyny - z zobaczcie co za drapak z niej zrobiłam ale się nie spodziewałam, myślałam, że liście już wyjdą, a tu cisza..

A co się z nią stało ?
Co ty przycielas ?
To tu- to tam- łopatkę mam ! 06:45, 06 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)








Nie pamiętam takiego ujęcia. Uzyskałaś znakomitą perspektywę... i te ołówki na końcu



Mam mieszane odczucia do śniedków. To taka bałaganiarska roślina. Teraz pięknie kwitną... jak słońce świeci. Powiedz, że tniesz im te macki liściowe. U mnie wyglądają jak zdechła ośmiornica wystawiająca ze środka śliczne kwiatuszki
Ogród bez reguł 23:39, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Księżyc idzie do nowiu

Ogród bez reguł 23:24, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Różnice w tunelu widać jak na dłoni po lewej pomidory siane w marcu, po prawej - w kwietniu Niedługo powinny dogonić, zwłaszcza na dopalaczu z pokrzywy



Pozostawiłam sporo siewek nagietka i ogórecznika. Skutecznie przyciągają do tunelu trzmiele i inne zapylacze, z czego korzystają pomidorki
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 23:24, 05 cze 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 23:23, 05 cze 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Dzisiejsze irysy. . .

Ogród bez reguł 23:20, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:15, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:12, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:09, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:08, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Lato w pełni Upał wczoraj, upał dzisiaj. Zaczyna się czerwcowe kwitnienie - kocimiętka, czosnki, róże, lilie, jarzmianki, powojniki... Zaraz będzie pięknie


Pamiętajcie o ogrodach 23:05, 05 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
greg66 napisał(a)






Aż tyle niebieskich orlików przepiękny widok. Miałam w zeszłym roku różowe, ale wysadzilam i zmarnowałam zapomniałam o nich.
Iryski też ładne. Tamaryszek przeszedł sam siebie takiego masz kolosa. Pewnie zapach się roznosił wszędzie.
U mnie wojgela to pewnie za 2 tygodnie zakwitnie.

Pozdrawiam Grzegorz
Ogród bez reguł 22:59, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Kasia_CS napisał(a)

Dziękuję za fotoska bardzo ładny pokrój krzaczka i u mnie już się 2 rozwinęły pąki i zapach też fajny na razie zakup mnie satysfakcjonuje
U mnie już kilka kwiatów Ja ją bardzo lubię, kwitnie w zasadzie cały sezon.

Ogród bez reguł 22:57, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Basieksp napisał(a)
Aaa dzień dobry W ten upalny dzionek witam Pierwsza róża, pięknie
Basiu, upał wczoraj, upał dzisiaj. Wiosny nie było, od razu lato
Róże zaczynają kwitnienie

Olivia i Munstead Wood

Ogród bez reguł 22:53, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Agatorek napisał(a)


To tez jest kielichowiec?
Piękny

Klon Orange dream także .
Tak, kielichowiec Właśnie zaczyna kwitnąć Popatrz, jaki cudny

Ogród z plażą 22:52, 05 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry
ajka napisał(a)


Rzut oka na piaskownicę



Tu jest pięknie, to najładniejsza piaskownica dla dzieci, jaką widziałam! Gratuluję pomysłu, to drzewko, klon jakiś chyba, trawy przy piasku - jestem pod wrażeniem, że można było to tak wszystko zaplanowac- przyjemne z pożytecznym powinno być gdzieś w inspiracjach jako wzór dla matek z dużym terenem
Pamiętajcie o ogrodach 22:42, 05 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
greg66 napisał(a)


Podobają mi się te donice: ) mają ciekawą strukturę
Ogród w Tarnowie 22:33, 05 cze 2021


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Azalie japońskie pozbywają się już kwiatów, ich czas przemija...a szkoda że tak szybko








Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies