Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:01, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
O dobry metr rabata poszerzona


czosnki zaczęły

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:53, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
wcześniej
folia spod ścieżki wytargana

teraz
rabata zamiast ścieżki


w łące zakwitła koniczyna krwista
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:48, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry



likwidowania drewnianych opasek i ścieżki cd.

W ogródku emerytki 23:46, 02 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Na koniec

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:44, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
kielichowiec kwitnie


wszystkie skrzynie pomalowane

kompostownik też
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:37, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
towarzystwo ma zacne

montana roztacza swój zapach dookoła

fotel już do remontu niestety

Amsonia kwitnie
Sezon 2017 u Hanusi 23:36, 02 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Tak, Zbyszku, doktorki o zgodę nie pytałam,
tylko w swym pracowałam ogrodzie.
Na to wytycznych mi nie potrzeba,
ani czy mam zjeść dużo, czy mało chleba.

Pcham swoj wózeczek już kopę lat,
przez ten czas nam bardzo zmienił się świat,
ale jak sobie w życiu mościć łóżeczko,
póki co, nie potrzeba mi niczich rad.

Kiedy zjeść zupę, kiedy kiełbasę,
a może ziemniak i przy nim okrasa,
na to tez zgody mi nie potrzeba,
jem ile chcę, na pracę zaś jestem łasa.


Przykładem świecić nie mam zamiaru, każdy powinien żyć wg własnego rozumu. A nie wg wytycznych z sieci, czy też na rozkaz guru. Najbardziej nie lubię być przyparta do muru. Chcę być wolnym człowiekiem, we wszystkim, w kulturze, w jedzeniu, w wykorzystaniu wolnego czasu. Nic na siłę.

Miłych dni świątecznych i weekendowych.


W ogródku emerytki 23:36, 02 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Nowe powojniki Lemon Dream i Janny są piękne, dobrze, że je kupiłam

A ten nn, taki mały a kwiat wielki

Kulnik obsypany kwiatuszkami.

I niesamowity brateczek na żwirku
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:31, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
wisteria cieszy


guncia rośnie

i nawet kwitnie
Ogród w mieście-ogrodzie 23:29, 02 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry














W ogródku emerytki 23:28, 02 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Irysy od Wacława

I moje najstarsze

Nowe azalie nie będą pod sosenkami, tu przymiarka.

Szczaw krwisty coraz większy i ładniejszy
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:26, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
i gałązki brzozowe wzięcie mają


i ziarenka

zaserwowałam też ślimaki wprawdzie nie w porcelanie, ale zainteresowanych brak, tylko oglądanie na odległość co to wyłazi z garnka
Ogród w mieście-ogrodzie 23:26, 02 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry















Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:22, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
W wolierze Kwoczki się rozsiadły na pustych gniazdach i co niektórym trochę nudno



więc zaserwowałam liście z kapusty
i zrobił się ruch
Ogród w mieście-ogrodzie 23:21, 02 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry














Ogród w mieście-ogrodzie 23:18, 02 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry








Ogród w mieście-ogrodzie 23:14, 02 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry







W ogródku emerytki 23:12, 02 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Czerwony buczek posadzony.

Czas orlików


Ogród w mieście-ogrodzie 23:10, 02 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry








W ogródku emerytki 23:09, 02 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Będą jakieś kwiatki w hortkach ogrodowych.


I ogród.
Część cienista po śliwą.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies