Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ustronie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ustronie

grazynadoman... 14:11, 12 maj 2020


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Zabawy w ogrodzie





szukanie słodyczy od zajaczka



migdałek

bukspan na tarasie zjedzony przez ćme bukszpanową - za pozno zareagowałam
____________________
Moje ustronie
MariuszG 23:02, 12 maj 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Grażynko, ogromnie smutne to co piszesz ,bardzo mi przykro z powodu odejścia Męża. Życie się niestety brutalnie z nami obchodzi. Mam nadzieję, że będąc w ogrodzie, który tak bardzo kochał Twój Mąż dostrzeżesz Jego obecność i będzie Cię cieszyć to co było dla niego tak drogie. Ogród w tym trudnym czasie w jakim się wszyscy znaleźliśmy to prawdziwy przywilej - możemy wyjść aby chwilę odetchnąć i możemy czuć się w nim bezpiecznie. Życzę Tobie przede wszystkim zdrowia i siły do zmagania się z codziennymi trudnościami. Mam nadzieję że zachowasz pogodę ducha pomimo wszystkich przykrych wydarzeń.



Pozdrawiam serdecznie i niech otaczają Cię serdeczni ludzie .

____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
grazynadoman... 21:30, 13 maj 2020


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Mariuszu serdecznie dziekuje za slowa otuchy. Bardzo mi sa potrzebne. Mimo że córka z rodzina mieszka ze mną bo to duży dom to jednak wieczorami brakuje mi tych naszych rozmów z mężem o ksiązkach, polityce, ogrodzie. Do popołudnia mam co robić bo opieka nad wnukami ale wieczory smutne.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Moje ustronie
grazynadoman... 21:36, 13 maj 2020


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389


____________________
Moje ustronie
grazynadoman... 17:51, 16 mar 2021


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Wnuczęta szaleją na sniegu jak dobrze miec ogród







____________________
Moje ustronie
grazynadoman... 16:37, 16 maj 2021


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Witam po przerwie. Pandemii ciąg dalszy, lekcje przed komputerem więc moja obecność w domu musowa. Młodzi musza pracować a dobrze, że mają gdzie.
Moja wnusia w ubiegłą niedziele była w I Komunii świetej.. Pogoda całe szczęście dopisała.


____________________
Moje ustronie
grazynadoman... 16:50, 16 maj 2021


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389


Pieknie zakwitły rajskie jabłonie - mam ich 3 sztuki to spore drzewa.
Magnolia tez cudownie kwitła, szkoda, że tak smieci po przekwitnięciu ale warto ją miec i podziwiać



Może poiradzicie mi co to za krzew, mam go od wielu lat wys. ok. 1 m liście bordowe a kwiatki blado różowe z bordowym środkiem.

____________________
Moje ustronie
GorAna 20:35, 18 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
grazynadomanska1 napisał(a)


Może poiradzicie mi co to za krzew, mam go od wielu lat wys. ok. 1 m liście bordowe a kwiatki blado różowe z bordowym środkiem.


Wygląda, jak moja śliwa dziecięca.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
grazynadoman... 20:44, 13 cze 2022


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Bardzo dawno nie byłam w 0grodowisku i teraz dopiero natknęlam sie na odpowiedz Ani na moje pytanie o krzewie.
Faktycznie po zaglądnieciu do google stwierdziłam, że miałaś racje to śliwa dziecięca. Super nazwa bo faktycznie krzew stary a jeszcze mały. Cos ostatnio liście mu sie zwijaja i jakby podsychała, musze jej sie dobrze przyjrzeć. Serdecznie dziekuję za podpowiedz.
____________________
Moje ustronie
grazynadoman... 20:52, 13 cze 2022


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389


w tym roku robimy odmładzanie ogrodu, musielismy sporo drzew usunąc a niektóre
mocno przyciać. Wyginęły mi wszystkie lilie i niektóre kwiaty byliny.\
Fakt, że od smierci męża i pandemii miałam miej czasu aby ogród dopieszczać.
{ozdrawiam wszystkich zagladajacych.
____________________
Moje ustronie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies