Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sezon 2017 u Hanusi 08:57, 03 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Ewo, moja kamasja już tez przekwita. Jest na słonecznej wystawie, w cieniu trochę dłuśej kwiatki się trzymaja.

Praca tuz po szczepieniu, to chyba to, co powinno się robić. Zero bólu w ręce, żadnych zawrotów głowy, może ciut rozleniwienia w mięśniach, ale ja przecież 2 dni działałam ogrodowo. Mam prawo czuć co nieco w kościach.

Miłego czwartkowego.

Zacisze Alicji 08:43, 03 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Czosnki są ulubioną rośliną ślimaków...


Zacisze Alicji 08:39, 03 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Kwitnie palibin...
Zacisze Alicji 08:35, 03 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Trochę orlików...

Ogrodowe marzenie Mrokasi 08:34, 03 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Kasya, pięciornik dla Ciebie. Na razie mały, niepozorny krzaczek.


Basiu,dziękuję . Wieczorniki pachną choć niezbyt mocno. Palibin pachnie mocniej .

Martka, dzięki . Ta pojałowcowa spędzała mi sen z powiek.

Aprilku, no powoli do przodu . Miło czytać pochwały choć wiadomo - tego co jest do zrobienia to nie pokazuję . A wieczornik u mnie rośnie w dość przypadkowym miejscu, tam akurat zrobiłam przechowalnik . Spodobało mu się ale i fajnie tam wygląda, szczególnie w takiej masie.

Iwonka, ja kupiłam 3 sztuki tego pięciornika, jedną podzieliłam i mam w sumie 4 . No własnie podobno długo kwitnie. Zobaczymy. A kaliny bardzo lubię.
Zacisze Alicji 08:31, 03 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zacisze Alicji 08:26, 03 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Kwitną azalie japońskie...


Ogrodowe marzenie Mrokasi 07:03, 03 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
mrokasia napisał(a)




Teraz ujęcia zupełnie w inną stronę możesz robić. To jest odkrywcze
Świetne, i kalina, i wieczornik, i porządeczek na frontowej, i ogólny przyjemny busz
Mój wieczornik kwitnie na wysokości kolan. Jak to sucha miejscówka skarla rośliny. W zeszłym roku, w cieniu, kwitł na metr. Musi chyba wrócić w wilgotniejsze.
W moim małym ogródeczku - Dorota 06:53, 03 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Do góry






Na tych zdjęciach są te biało-żółte
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 05:45, 03 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Kasya napisał(a)


Pomiędzy piwoniami sucha parocja persian spire
Pusza listki od samego dołu...

u mnie parocja identycznie, nie wiem vo z nią zrobić bo mnie drażni taka...
Ogród w mieście-ogrodzie 00:58, 03 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Kokesz napisał(a)






Przepięknie tu
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:53, 03 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Świetnie wygląda obwódka z kostki. I dużym plusem jest dodatkowe miejsce
Mirkowy ogród (początki) 00:47, 03 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Mirka napisał(a)
Co to są za kropki na Gaurze? Czy to jakiś grzyb?





Bardzo dobrze wygląda taka jest uroda jej liści nakrapiane. To żaden grzyb. Bardzo się cieszę
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:14, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
mali opierzeńcy



ciekawskie jak wszystkie maluchy i jak im źle to do mamy biegiem

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:08, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
nad rowem wróciły dawne klimaty, kiedyś na wsiach rowy były pełne niezapominajek i kaczeńcy, może się przyczynię i znów będą, chciałabym by te moje dalej uciekły



hortensja pnąca uciekła za siatkę nad rów

ale lepiężniki doszczętnie zjedzone

podobnie wyglądają irysy, jeżówki, rudbekie, floksy i języczki
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:01, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
O dobry metr rabata poszerzona


czosnki zaczęły

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:53, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
wcześniej
folia spod ścieżki wytargana

teraz
rabata zamiast ścieżki


w łące zakwitła koniczyna krwista
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:48, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



likwidowania drewnianych opasek i ścieżki cd.

W ogródku emerytki 23:46, 02 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Na koniec

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:44, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
kielichowiec kwitnie


wszystkie skrzynie pomalowane

kompostownik też
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies