Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 20:52, 23 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Nie wyobrażam sobie ogrodu wiosną bez zapachu bzów. Duży błąd Wacławie zrobiłeś, że nie zabrałeś swoich przed sprzedażą działki.
Przesyłam bzy i zapach, nie jestem pewna czy poczujesz, ale staram się.




Och! Czuję, czuję
W ogródku emerytki 20:51, 23 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry


Koniec.
W ogródku emerytki 20:50, 23 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
To zjazd w Kaczorowie, tu akurat widok na Góry Kaczawskie, z moją wsią

I dalszy ciąg Rudaw Janowickich.


Dębowe zakątki 20:50, 23 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
anabuko1 napisał(a)





I u Ciebie taka sama żarówa
Ogród z uśmiechem 20:50, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Na koniec oczywiście moje ptaszorki

Zobaczcie jakimi troskliwymi rodzicami są kosy. Cały czas uczy młodego czego ma szukać w trawniku ale też podkarmia jak małolat jak to małolat i nie potrafi jeszcze znaleźć




Pan pleszek:


Na jednej nóżce tez potrafię postać :



Ale ta trawa miękuśka

April podbija las... 20:50, 23 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Kasya napisał(a)
Idziesz jsk burza, kawał ścieżki juz jest
Bardzo mi się podoba


Kasia, no jeszcze brakuje kilkunastu płyt. Ale dostawca zawiódł, nie mam na czym pracować. A on nie ma czasu przywieźć. Sama wiesz że czasem jesteśmy uzależnione od pomocy innych







Hakonki rosną w siłę
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:49, 23 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
inka74 napisał(a)
Piękna sztuka. Zachwycam się
U ciebie werbena tak się mnoży. A u mnie ani sztuki choć z 5 miałam w ubiegłym roku. Za to mam zagwostkę na tyłach czy się naparstnica wysiała czy jednak chwast. Już raz ją wypieliłam prawie do końca niestety


Iwonka bo u mnie ta pierona ma chyba za dobrze dlatego się tak sieje, zaś ją będę musiała ograniczać, bo wszędzie włazi to samo mam z werbeną hastatą... a siewek różnych to ja już też wyplewiłam, że hej, teraz to I tak się nauczyłam i na niektóre rabaty za szybko plewić nie wchodzę no czekam, aż powschodzą roślinki... buziaczki
Kukliki Bell Bank uwielbiam...

Ogród z uśmiechem 20:42, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
W ogródku emerytki 20:41, 23 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
A z wyjazdu przywiozłam sobie "trofeum" , ot rósł tam sobie pióropusznik strusi, a ja mam w bagażniku saperkę, wiaderko i rękawiczki

I zrobiłam trochę zdjęć, bo były świetne do tego warunki
Ulubione przeze mnie góry
To Rudawy Janowickie



Ogród z uśmiechem 20:39, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:39, 23 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Agatorek napisał(a)


Co to za turzyca, ta robiąca za obwódkę?


To turzyca Goldband rozłazi się aż miło... na obwódki nie polecam, za bardzo Wszędzie włazi, ja jak znajdę czas to będę ją wymieniać na coś bardziej spokojniejszego, coby nie zwariować przy corocznym ograniczniu jej, no chyba że ktoś potrzebuje coś podsadzić żeby się rozrastało to tak, szybko zajmie większe połacie.

Azalijki już też powoli..
April podbija las... 20:36, 23 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
inka74 napisał(a)
Glediczje już zakupiłaś? Ile sztuk?

Pomiziaj rudego z parciem na szkło. Ech, ja idę sprzątać. Gości dziś mam


Iwonko, mam dwie glediczje Duże, ledwie się zmieściły do auta, Na razie po kilka patyków ale i tak wyglądają fajnie. Potrzebuję takie słoneczka w ogrodzie

Ja ostatnio nie lubię sprzątać w domu, to taka strata czasu, który można by wykorzystać na ogród

Nowy kawałek, to końcówka już rabaty zachodniej. Jeszcze kilka miejsc do uzupełnienia i gotowe. Fajne uczucie zwłaszcza że cała rabata ma chyba ze trzydzieści metrów długości.
Jaśminowce variegata, dereń rozłogowy Kelsey, czworolist jako zadarniacz. I jeszcze rutewka żółta i brachytricha z tyłu.





Dalej jasnota żółta pod brzozami i koniec rabaty zakończony cisami osłaniającymi kompostownik.


rozklapciana kępa niezapominajek, jak wachlarz


Ogród z uśmiechem 20:35, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Pamiętajcie o ogrodach 20:35, 23 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
greg66 napisał(a)



orliki

Orliki u Ciebie szybciej niż u mnie
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:33, 23 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
gosika67 napisał(a)
Monia a ja nie mogę dorobić się werbeny, kupiłam sadzonkę też coś słabo, może po deszczach wypuści. Różności ładne u Ciebie. Pozdrawiam.


Gosia jak będziesz chciała sodzonki werbenki to mów, u mnie las znowu wyrośnie...wszystko buja, a teraz to słoneczka by się przydało...
Ogród z uśmiechem 20:31, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:30, 23 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Kawa napisał(a)
Monia wowwww ale się pięknie wszystko rozrasta
ciemerniki masz cudne a i reszta piękna

werbeny nie widzę - jeszcze może wśród chwastów jest

leje od wczoraj ...


No coś ta pogodna dziwna, u mnie wczoraj grad... pamiętam u Ciebie w tamtym roku był...zimno, wietrznie i mokro, oby się w końcu zrobiło choć trochę ciepło bo nawet posiedzieć na dworze się nie chce... buziaczki
Przypłotowa nabiera ciałka

Dereniowa też...
Ogród z uśmiechem 20:28, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:25, 23 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Monia ślicznie wszystko rośnie, kwitnie, obfitość masz w ogrodzie, a jeszcze co rok z samosiewów przybywa


Tak Sylwuś cieszy nas bardzo ogród, rabaty się wypełniają wczoraj się wystraszyłam bo wieczorem mieliśmy grad, pokiereszowało trochę roślinki, ale jeszcze się zabiorą za siebie...hosty, piwonie i inne bylinki liście mają poszarpane...

W ogródku emerytki 20:23, 23 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Jest nam dzisiaj trochę smutno, bo wywieźliśmy dwa jeże na łono natury, gdzie ich miejsce.
Pojechały z domkami w bezpieczne, daleko od samochodów, miejsce, w taki bukowo-brzozowy zagajnik.
Będzie im tam dobrze




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies