Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z uśmiechem 20:22, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ogród z uśmiechem 20:18, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 20:14, 23 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14136
Do góry
Kwitnie krzew nad którym była kiedyś rozkminka, co to może być. Stanęło na tawule van Houtte'a. Ona to? No nie wiem...



Ogród z uśmiechem 20:14, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:09, 23 maj 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
daglezja Glauca Pendula


daglezja Graceful Grace z tyłu świerk serbski Pendula


od lewej buk Purpurea Pendula świerk Glauca Pendula i buk Purple Fountain


Ogród z uśmiechem 20:08, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
I trochę misz - maszu:

April podbija las... 20:06, 23 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
mrokasia napisał(a)
He he he, moje szczeniory jak tylko zaczynam robić zdjęcia w parterze od razu się materializują obok i też ciężko zdjęcie zrobić .
Wielosiła, ale takiego niebieskiego wpisałam sobie na listę. Widziałam raz w ogrodniczym ale nie kupiłam bo miał ciemne liście i był fioletowy, jakiś taki mroczny mi się wydał.


Chwila przerw była na gości....

No właśnie jak tylko się schylę lub przykucnę, od razu jakieś futro pod ręką. One chyba celowo obserwują i wiecznie gotowe do natarcia
Niebieski wielosił też mi się bardziej podoba. Choć przyznam że ten fioletowy też wygląda zarąbiście, tylko miejscówkę mu muszę znaleźć.

Zobacz, hosta od ciebie tak przytyła że mogłam ją już na trzy podzielić. Super mi pasuje w tym miejscu, bajecznie rozjaśni

Chciałam jeszcze wgrać trochę zdjęć ale się nie da...

Kolejna próba


Bluszczyk kurdybanek(chyba) zaczął u mnie robić za zadarniacz. Nawet fajnie wygląda






Czerwone buki powolutku nabierają czerwonej barwy

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 20:06, 23 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14136
Do góry
Z cyklu "Gdzie sie zaczyna krajobraz zapożyczony - sama nie wiem"



Ogród z uśmiechem 20:04, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Magnolie pokazuję jeszcze swoje piękne kwiaty. Młodziaki u mnie więc jeszcze ich niewiele ale mam nadzieję na więcej w przyszłym roku

Elizabeth i Lennei:



Słoneczny Ogród 19:59, 23 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Zielone hosty pożarły konewkę

Tu naparstnice się posiały i hostom weszły w paradę




Spacer po Twoich włościach z wielką przyjemnością odbyłam Daria śliczne masz to swoje otoczenie, lilaki jak co roku mnie zachwycają, wiązy na rabacie aż świecą z daleka a powiedz mi co to za odmiana tej hosty? piękne ma te liściory buziaczki
Ogród z uśmiechem 19:57, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Dzisiejsze popołudnie wyglądało u mnie tak



Nie byłam potem w ogrodzie więc nie wiem czy i na ile ucierpiały rośliny.
Ogród z uśmiechem 19:54, 23 maj 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Kochane dziewczyny!
Przepraszam, że się nie pokazuję ale trochę mnie rzeczywistości-oczywistości życiowe poprzerastały i na głowę mi weszły

Iwonka, Agnieszka, spotkanie z Wami pozwoliło mi podładować akumulatorki i po prostu uśmiechnąć się, buziaki dla Was

Kasiu, Sylwia, Gosiu, Jolu - staram się śledzić Wasze poczynania po cichu i przyznaję, bardzo zazdroszczę energii, pomysłów, no i siły (Jola, jestem w szoku ).
Kasia to jednak po cichutku musiała dokupić albo zaanektować jakieś terytorium bo normalnie niemożliwe aby to wszystko, co nakupowała, dała radę upchnąć

Dzisiaj wkleję troszkę pisma obrazkowego ale dopiero od środy będę miała więcej czasu - we wtorek mam jeszcze egzamin (UE przypomniała sobie, że rok temu nie zakończono kursu egzaminem przez pandemię więc teraz trzeba to zrobić
Potem nadrobię zaległości i będę, obiecuję, bardziej aktywna na F.

Ciemierniki jeszcze kwitną



Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:51, 23 maj 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nie wiedziałam, że malujesz, śliczny obraz


Sylwia tak troche maluje. W zasadzie spelniam swoje marzenia. Dzisiaj pomimo niedzieli zabralam sie za ogrod. Zdjecie zrobil mi moj maz


Wszystkiego po trochu 19:41, 23 maj 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
mirkaka napisał(a)


leśne klimaty owszem cudowne, ale za płotem już budowa drogi więc co chwila wielkie ciężarówy jeżdżą

Mayleen od dołu




Mirka, czy to dzieje się naprawdę? Uszczypnij mnie...Taaaaki okaz? Jedyny u Ciebie na całym O... Jest bosko!!!
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 19:30, 23 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 19:29, 23 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Orliki olbrzymie



No i rodki
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 19:28, 23 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 19:26, 23 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Otóż to ! No i w takim ogrodzie !

Dokładnie!

Kilka foteczek od razu cyknąć musiałam

Biała azalia na oczkiem



Czas czosnków

W moim małym ogródeczku - Dorota 19:23, 23 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Pola napisał(a)
Dorotko, uwielbiam bzy, mam je za płotem, stare odmiany pachnę szałowo.
Ja mam ponad 20 krzewów i moja sąsiadka też ma kilka z mojego ogrodu. Obie jesteśmy zapalonymi ogrodniczkami.





April podbija las... 19:22, 23 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
April napisał(a)


Gosiek, muszę się wreszcie do ciebie wybrać. Ale za jasnotę dziękuję. Generalnie nie przepadam za nią. Tylko ta żółta dla mnie jest ok, głównie dlatego, że rozjaśnia.
A Tomieę chętnie, małą sadzoneczkę spróbuję jak sobie radzi u mnie. Jestem cierpliwa z natury
I podobno zawilce chcesz usuwać? Wstrzymaj się to przyjadę i ci ich trochę wypielę

Wczoraj i dzisiaj skotłowałam się niemiłosiernie. Podzieliłam na trzy hostę od Mrokaśki, taką fajną, niebieskawą, którą miała na cienistej. Przesadziłam pięć brachytrych, ale widzę że jeszcze dwie, trzy kępki trzeba dosadzić. I jeszcze hosta od Kwarteta na rogu.
Potem dosadzałam na paprociowisku






hosta gigant, nie pamiętam odmiany

No no Jolu, ależ pracuś z ciebie.
Suuper, kawał wielkiej roboty wykonane.
Hosta ładniutka.
Z gigantów jest kilka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies