Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Podwórkowa rehabilitacja 20:44, 22 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Przycięłam forsycję.



Róża Olivia już w pączkach. To najładniejszy krzak różany u mnie.
Towarzyszą jej czosnki Globemaster ( 16 kwiatów będzie w tym roku) kocimiętki i nowość wieczornik damski. Wysiałam nasiona w ubiegłym roku(nie załapał się na fotkę).

Gęsiówka w żeliwnym garze.

Ogrodowe wariacje 20:42, 22 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Dziewczyny i więcej mnie nie trzeba namawiać, bardzo mi się podoba ta trawa, kupiłam do róż i tam nie pasuje a tutaj będzie idealna do szarości

Na drzewo jest tutaj zbyt mało miejsca, żywopłot niski planowałam ale z trawami jest za wąsko, pomyślę bo mogłabym ewentualnie poszerzyć, choć nie wiem czy sama sesleria nie będzie taka ładnie wyeksponowana. Mam takie stare zdjęcia jeszcze z lawendą pod katalpami, teraz są tam cisy.




Ogród bez roweru 20:31, 22 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Kulki próbuję też zrobić z cisa Summergold.
Bardzo wolno to idzie.


Tulipany Doll's Minuet nadal żarówiaste.


Kuklik zwisły. Calkiem fajna roślinka, ale sieje się okrutnie. Trzeba ścinać po kwitnieniu albo się pożegnać.
Podwórkowa rehabilitacja 20:27, 22 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Zakwitła mi świeżo kupiona do oczka i jeszcze nie posadzona (trzymam w wiadrze z wodą) firletka poszarpana.
Urocza


Zaczęły siewki orlików i floks kanadyjski.


Powojnik Pink Swing
Ogród bez roweru 20:23, 22 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Młody kos od wczoraj u mnie buszuje.


A w pobliskiej dziupli jak co roku młode szpaczki się chowają.
Jak więcej błędów nie popełnić...... 20:21, 22 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:17, 22 maj 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


pierwszy raz zakwitnie amsonia

jedyny kuklik


A czemu jedyny kuklik? Miałaś więcdj czy to dopiero pierwszy u Ciebie? Fajne miejsce do siedzenia, na co pewnie nigdy nie masz czasu. Wiosna u Ciebie fantastyczna.
Jak więcej błędów nie popełnić...... 20:17, 22 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:14, 22 maj 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wiąz wreszcie ruszył


Pamiętam jak mój buk ruszył pierwszy raz pół metra w górę, też się cieszyłam
Jak więcej błędów nie popełnić...... 20:14, 22 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Ptasi gaj 20:08, 22 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
CD

Przepiękny Buczek szybko rośnie trzeba go przyciąć



Baptysje





Wszystkiego po trochu 20:04, 22 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
mirkaka napisał(a)


leśne klimaty owszem cudowne, ale za płotem już budowa drogi więc co chwila wielkie ciężarówy jeżdżą

Mayleen od dołu







Od dołu też piękny
Widzę, że nie mieści się w kadrze, tak samo jak mój potwór.
Ogród pod lasem 19:59, 22 maj 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry











Jak więcej błędów nie popełnić...... 19:59, 22 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Jak więcej błędów nie popełnić...... 19:57, 22 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies