Potem była wizyta w lesie . Relację, ze względu na ilość zdjęć, zostawię na później. A teraz jeszcze ogród
Oczary robią za gwiazdy, są bezkonkurencyjne nie tylko dlatego, że nie mają konkurencji
A wczoraj... Piękne słońce, trochę śniegu (zdecydowanie mniej niż w górach ) i baaardzo zimno. Odwiedziłam 3 miejsca, zrobiłam mnóstwo zdjęć - ten śnieg w słońcu to bardzo fotogeniczny jest - i uciekałam do domciu.
Oj, od rana szwankuje internet, dopiero teraz jakoś działa. Czyżby mróz...?
W sobotę odwiedziłam Szklarską Porębę . Niestety, chmury i mgły zakryły góry, więc mam tylko kilka zdjęć... śniegu
I sopli - nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam taaakie sople