Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Za drzwiami do ogrodu... 14:00, 01 lut 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Magleska napisał(a)
Aniu ale Wam dosypało

piękna ,wręcz bajkowa sceneria ,a lekko zawiany bałwan fajnie wygląda

Buziaki

Madziu, dosypało jeszcze
Nie wiem, czy to mój bałwan na kolanach prosi o dalszy ciąg zimy???

Za drzwiami do ogrodu... 13:45, 01 lut 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Gosialuk napisał(a)


Ciekawe jak daleko do najbliższego baru.

Chyba niedaleko, bo spionizowany 26 stycznia :

dziś wygląda...jak wygląda!:
Za drzwiami do ogrodu... 13:36, 01 lut 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Napia napisał(a)
Cudnie u Ciebie zimą... jak w Narnii

Zima nie odpuszcza, dziś w nocy -10st., w dzień słońce i -5st, tak więc dalej jest magicznie, śnieżek skrzy...

Ogród bez reguł 12:45, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
I przebiśniegi w blokach startowych



Księżyc III kwadra. idzie do nowiu.

Wczoraj wieczorem



I dzisiaj rano g. 5.30

Ogród bez reguł 12:37, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Oczary cd.

Ogród bez reguł 12:32, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Tajemnicze ślady na lodzie...

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 12:29, 01 lut 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
popcorn napisał(a)

Jakie to piękne!!
Ogród bez reguł 12:29, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Potem była wizyta w lesie . Relację, ze względu na ilość zdjęć, zostawię na później. A teraz jeszcze ogród
Oczary robią za gwiazdy, są bezkonkurencyjne nie tylko dlatego, że nie mają konkurencji



Na widok tego żółteczka pycho samo się uśmiecha

Zielona przestrzeń 12:26, 01 lut 2021


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry



Zielona przestrzeń 12:25, 01 lut 2021


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry



Zielona przestrzeń 12:25, 01 lut 2021


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
Piotrek, u mnie nie tylko biało ale i mroźno




Ogród bez reguł 12:22, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 12:20, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 12:18, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 12:16, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
A wczoraj... Piękne słońce, trochę śniegu (zdecydowanie mniej niż w górach ) i baaardzo zimno. Odwiedziłam 3 miejsca, zrobiłam mnóstwo zdjęć - ten śnieg w słońcu to bardzo fotogeniczny jest - i uciekałam do domciu.

Na pierwszy rzut - oczywiście jezioro

Spełnione marzenia 12:10, 01 lut 2021


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 634
Do góry
A dzisiaj kilka zdjęć z zimy w naszym ogródeczku. To pierwsza zima z prawie skończonymi rabatkami więc cieszy bardzo.
Ogród bez reguł 12:09, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 12:08, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:06, 01 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Agania napisał(a)



My czekamy na drugą wnusię, a ja szykuję małej wyprawkę


Wydziergałam kocyś

Czytam dobrą nowinę o drugiej wnusi gratuluję.
Czy Ty to sama wszystko szyłaś i dziergałaś?
Ogród bez reguł 11:59, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Oj, od rana szwankuje internet, dopiero teraz jakoś działa. Czyżby mróz...?

W sobotę odwiedziłam Szklarską Porębę . Niestety, chmury i mgły zakryły góry, więc mam tylko kilka zdjęć... śniegu
I sopli - nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam taaakie sople

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies