Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Katte 18:46, 31 sty 2021


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Wszystkiego NAJ NAJ w Nowym Roku!
Niech się darzy!
Patrząc na Twoje wysiewy, stwierdzam że czas już wytargać mój regalik na wielodoniczki i zacząć swoją produkcję.
Za cel w tym roku stawiam kapustę musi się udać, mam ochotę ukisić trochę na własny użytek
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 18:55, 31 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia prócz papryki na wszystko jeszcze czas. Spokojnie. A kapustą to już w ogóle w kwietniu na zewnątrz najlepiej rozsadę produkować, żeby nie była powyciągana. Bardzo szybko rośnie.

Najlepszego wzajemnie!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 19:18, 31 sty 2021


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
popcorn napisał(a)
Kasia prócz papryki na wszystko jeszcze czas. Spokojnie. A kapustą to już w ogóle w kwietniu na zewnątrz najlepiej rozsadę produkować, żeby nie była powyciągana. Bardzo szybko rośnie.

Najlepszego wzajemnie!!!


Mam dwie odmiany Dietmarska wczesna już w lutym można wysiewać na lipcowy zbiór, no i Kamienna Głowa wiadomo na kiszenie
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 20:11, 31 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe oki powodzenia
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 09:00, 01 lut 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karola super że Młoda będzie chodziła na konie. Jest tak jak piszesz ile może w domu siedzieć. Co za czasy oby gorzej nie było
Buziaki Kochana zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 10:08, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To tylko raz w tygodniu, ale lepszy rydz niż nic. Znajoma była z dziećmi w górach, stoki żeby nie stać puste mają zorganizowane "zawody". Grupka dzieci pod okiem instruktora szaleje pół dnia, myślę o czymś takim na przyszły weekend

pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 10:42, 01 lut 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
To tylko raz w tygodniu, ale lepszy rydz niż nic. Znajoma była z dziećmi w górach, stoki żeby nie stać puste mają zorganizowane "zawody". Grupka dzieci pod okiem instruktora szaleje pół dnia, myślę o czymś takim na przyszły weekend

pozdrawiam serdecznie!!!

Fajna sprawa
Ludzie radzą sobie jak mogą. Mają dość siedzenia w domu.

Macham poniedziałkowo
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 11:01, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jest zima... sprzęt leży nieużywany, a ja mam 6 kilo do przodu od siedzenia na tyłku... plus M za dobrze gotuje buahahha

wypadałoby zacząć coś robić. Liczyłam że od lutego siłownie wrócą brakuje mi mojej zumby i całej reszty zajęć, heh. Mam nadzieję coś równie fajnego znajdę tutaj - niby już znalazłam - ale nikogo tam nie ma i nie ma jak sprawdzić heh

macham!!!
____________________
Mój nowy ogródek
kami 12:17, 01 lut 2021

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 563
popcorn napisał(a)
Hehe

Dzięki! W sumie ja wszystko mamz ale ciągle się chce więcej...

Pamiętam ciemierniki w buedrze jak takie ledwo żywe sprzedawali po 1.99, i objeździłam wszystkie w okolicy wtedy buahaha

Pozdrawiam!!!

Przytuliłabym takie za 2zł, tylko trafić
BKosimkArt 12:29, 01 lut 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
popcorn napisał(a)

Jakie to piękne!!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies