Wspomnienie z lata
Oooooo to jeszcze macie aż tak dużo śniegu, że można iglo budować?
Widoczki piękne. Budowla coraz okazalej wygląda. Ptaków mnóstwo. Czy Ty odróżniasz wróble od mazurków, bo zawsze mam z tym problem? Pozdrawiam!