Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Małymi krokami-Ogród Wioli 20:22, 24 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
MiluniaB napisał(a)

Wiola ja myślałam, że mam tłuściutkie snopki, ale Twoje jak zwykle bardziej tłuste
Fajnie Twój ogród się prezentuje, nawet z mokrymi nieco klapniętym trawami.
A wiesz, że już ścięłam Red Baron - nie mogłam na nie patrzeć.


Mirellko fakt tłuste te snopki,ale wiosną je uszczuplę,bo planuję podział,bo mi potrzebne sadzonki na nową rabatę

to prawda trawy klapły pod śniegiem ,ale i tak się trochę podniosły... też podoba mi się ten mój ogród w takiej scenerii...

Jak patrzę na zeszłoroczne fotki, to 21.01 ciachałam już seselerie... więc w tym roku będzie to później... to szybka jesteś z Red baronem...

Zacisze Alicji 19:33, 24 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Zaglądam na chwilkę, bo jeszcze psi spacer mnie czeka. A za oknem śnieg. Dziękuję za różyczkę, To wywołało wspomnienie o mojej ulubionej, niestety już umarłej. Ale fotki mam. Szkoda, że zapachu się nie da zachować.
Trzymaj się ciepło.

Sezon 2017 u Hanusi 19:28, 24 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Dziękuję Alusiu. Kwiatów nigdy za wiele. A w dodatku takich ślicznych. Miałam kiedyś taką, ale niestety skończyła żywot, może jeszcze ją upoluję w Netcie, nazywała się golden showers.-złotowłoska, i miała cudowny zapach. Będę szukać w marcu- oto ona



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 19:02, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
I już ostatnie żeby Was nie zanudzić



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:57, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Kasya napisał(a)

U mnie ich chyba jescze nie było w tym roku

Może ich po prostu nie zauważyłaś Kasiu
Ja dzisiaj siedzę cały dzień w domu i miałam szczęście je obserwować. Jakieś maluchy przypominające pieżgę się pojawiły, ale są tak ruchliwe że zdjęcia nie udało się zrobić.



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:42, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:37, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Jabłka chętnie jadły kwiczoły, kosy tylko troszkę skubały

Masz rację Gosiu. Troszkę skubią to jabłko, ale wolą słonecznik.
Tak mnie dzisiaj ucieszył ten grubodziób. Głodomór z niego straszny



Małymi krokami-Ogród Wioli 18:28, 24 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry

Wiola ja myślałam, że mam tłuściutkie snopki, ale Twoje jak zwykle bardziej tłuste
Fajnie Twój ogród się prezentuje, nawet z mokrymi nieco klapniętym trawami.
A wiesz, że już ścięłam Red Baron - nie mogłam na nie patrzeć.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:25, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Mary napisał(a)

I zjadł?
Kiedyś próbowałam karmić u mnie kosy kawałkami jabłek i jakoś nie były specjalnie zainteresowane. Wolały słonecznik.

Marysiu.
Kosy oskubały już rajskie jabłuszka, kręcą się pod karmnikiem to dostały jabłko.
Troszkę je skubią, ale słonecznik chyba bardziej im smakuje.
Grubodziób dzisiaj cały dzień gościł się w stołówce więc ma specjalną sesję.



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:22, 24 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
JoannA napisał(a)

Oj ożywiają Sylwio te nasze ogrody, szczególnie jak za oknem szaro i ponuro




U mnie ich chyba jescze nie było w tym roku
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:18, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Uwielbiam takie zdjęcia ptaszkowe zimą, cudnie ożywają nasze ogrody w tym martwym roślinnie sezonie

Oj ożywiają Sylwio te nasze ogrody, szczególnie jak za oknem szaro i ponuro



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:13, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Dzisiaj zawiesiłam im jeszcze kulę z orzechami laskowymi bo przepychanki były


Ogród zielonej AniaK 18:10, 24 sty 2021


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:09, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Te maluchy ciągle głodne i cały dzień kursowały



Ogród zielonej AniaK 18:07, 24 sty 2021


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:04, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogród zielonej AniaK 18:03, 24 sty 2021


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
Ogród zielonej AniaK 17:59, 24 sty 2021


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
mój zimowy ogród
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:39, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogród Małej Mi 2017 17:35, 24 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Nie mam ogrodowych zdjęć, wiec wrzuca z początku roku. Nie było śniegu i nart wiec jeździliśmy na rowerach.. znów będziemy.. Cytując klasyka "Sorry taki mamy klimat"




Aniu! Jesteś niesamowita!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies