Małymi krokami-Ogród Wioli
20:22, 24 sty 2021
Mirellko fakt tłuste te snopki,ale wiosną je uszczuplę,bo planuję podział,bo mi potrzebne sadzonki na nową rabatę
to prawda trawy klapły pod śniegiem ,ale i tak się trochę podniosły... też podoba mi się ten mój ogród w takiej scenerii...
Jak patrzę na zeszłoroczne fotki, to 21.01 ciachałam już seselerie... więc w tym roku będzie to później...