Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Słoneczny Ogród 17:54, 23 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Alija napisał(a)
Ależ u Ciebie tłumy do karmienia. Super! Uwielbiam patrzeć, jak się posilają.

Ja też to uwielbiam

Myślę, żeby jeszcze jeden karmnik kupić


Sałatka pokrzywowa 17:48, 23 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Kokesz napisał(a)


Ooo, to super


Mam: Lilia azjatycka Night Flyer
Fotka dla przypomnienia:
Miłkowo - sezon 2016-2022 17:34, 23 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Milka napisał(a)
kulki bukszpanowe nie upilnowałam pod trawami i ćma na amen je wykończyła
dumam czy ratować czy wywalać




Irenko czy jest sens co sezon zmagać się z ćmą?Do mnie jak zawita to się z bukszpanami rozstanę bez bólu
Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 17:18, 23 sty 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
A tu już zapowiedź wiosny.

Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 17:16, 23 sty 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
Reniu domek w zasadzie skończony, tynki zrobione, płytki na podłodze położone, za chwilę zamontują schody. Zostały tylko prace związane z tarasem, ale to za chwilkę pewnie jak pogoda dopisze.

Potem niekończące się skręcanie mebli- to po stronie eMa. No i malowanie - to moja działka.

Oj to będzie intensywny sezon.

Tu poddasze- ciemne zdjęcie.



Ogród do odnowy 17:15, 23 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Znowu ciepło i mokro, ptaki mają co jeść w przyrodzie to i mniej rodzajów się zlatuje, w ostatni mroźny dzień złapałam dawno nie wdzianego gościa

Ale masz szczęście U mnie w tym roku jeszcze nie było grubodzioba.
Co to za ptaszek po prawej stronie bo dzisiaj u mnie takie biesiadowały?
Ogród Basi i Romka 17:11, 23 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Właśnie przyszły nasionka mam duże plany na wysiewanie

Miłkowo - sezon 2016-2022 17:08, 23 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
lubię ten bluszcz, ale ciut się już panosi



wyłażą piwonie
ale im śpieszno
Miłkowo - sezon 2016-2022 17:06, 23 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
na samą myśl o cięciu...uff

tutaj cięcie tych hortensji to też wyzwanie


po 5 latach magnolia Wulkan ma 3 pąki, mam nadzieję że kwiatowe, rośnie beznadziejnie, ale nie ruszam, może w końcu ruszy
Miłkowo - sezon 2016-2022 17:05, 23 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
kulki bukszpanowe nie upilnowałam pod trawami i ćma na amen je wykończyła
dumam czy ratować czy wywalać



szykuje się jaśmin nagokwiatowy

Miłkowo - sezon 2016-2022 16:55, 23 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
nieśmiało ...



chryzantemy od Hanusi dołem już zielone

pora górę wycinać
Miłkowo - sezon 2016-2022 16:54, 23 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
pozostałości grudnia i powiew wiosny


fajna trawka, ale nazwy nie znam
Pszczelarnia 16:50, 23 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)




Super, naprawdę super!
Od dawna podglądam Twoje donice i inne pojemniki, zaczęłam buszować po starociach w ich poszukiwaniu, też zaczynam kolekcjonować je.
Ewo, podpowiedz - wsadziłam jesienią cebulowe do gruntu, ale nie pomyślałam, żeby dać je też do donic. Czy można jeszcze je posadzić? Podpędzić w cieple, aby się ukorzeniły, a w marcu wystawić na zewnątrz. Czy to ma jeszcze sens?
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 16:15, 23 sty 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 16:10, 23 sty 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Widok z bocznego okna werandy....
Pamiętajcie o ogrodach 15:36, 23 sty 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Oni to sprzedają jako panel dekoracyjny.
No i dziś podskoczyłem aby dokupić inny motyw, został jeden ale już zmienili cenę, widać zobaczyli zainteresowanie i dawaj... ale się wykłóciłem i dostałem ten ostatni po wczorajszej cenie







Sezon 2017 u Hanusi 15:16, 23 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 15:14, 23 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Przed momentem mgla znad morza do mnie przywędrowała, dobrze, że zdążyliśmy do ogrodu dotrzeć przed nią. A w ogrodzie, nawiało liśći, ale to najmniejszy problem. Śniegu nie ma. Dziki po alejkach ryją. Krety jm pomagają. Szału nie ma, ale to jeszcze zima jest. Ucięłam kilka pędów hortensji do rozmnożenia. Liście z chodnika zgarnęłam na kompost i kilka pstryknięć zrobiłam w celu dokumentacji.


Słoneczny Ogród 13:56, 23 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
inka74 napisał(a)
10 lat, kawał czasu. Nie wszystko udaje się zrobić to co sobie zaplanujemy. Niestety...
Mojego eMa jakbym ci wypożyczyła to po pierwsze czekałabyś też z 5 lat na realizację chyba, że po pierwsze byś go nakarmiła, śniadanie, obiad i kolacja pod nos, dzień w dzień i domowe. Po drugie zapłaciła za wszelkie materiały i nie tylko. Po trzecie w celu przyspieszenia prac zastosowała motywację dodatkową i jeszcze znalazła wytłumaczenie dlaczego dana rzecz w ogrodzie/domu musi się znaleźć i dlaczego to on a nie kto inny ma to zrobić. To tak w skrócie także wiesz, czasami przy cięższych elementach wolę wziąć kogoś innego, zapłacić i mieć święty spokój. Dla mojego eMa nic co nie jest do jedzenia lub odpoczynku nie jest elementem niezbędnym. Otwieranie automatyczne bramy robi już 3 rok. Dopiero ostatnio jakaś motywacja nastąpiła bo wszyscy sąsiedzi już zrobili a tylko my nie mamy i w zimę biega i otwiera, hehe, cztery litery marzną. Co zrobił? Kabel zakupił. No jest postęp. ))

A z innej beczki - co to za ptaszysko drapieżne na ostatnim zdjęciu? Wzrok ma normalnie morderczy.

Wypadki chodzą po ludziach...

Mojego właśnie karmię pod nos, dzień w dzień i domowe, fit i zdrowe... głowa mała... ma hopla na punkcie zdrowego odżywiania...

Ale faktycznie, nie każdy model tego gatunku się garnie ochoczo do ogródka mają na pewno inne zalety, ale akurat nie tu

Iwonka my chyba musimy, nauczyć się realizować plany przy pomocy sił najemnych

Ptaszysko to Krogulec - morderca mniejszych ptaków, ale on też chce jeść
Zobacz jaki dziób

Chaos nie ogród 13:23, 23 sty 2021

Dołączył: 20 sty 2019
Posty: 32
Do góry
Witam serdecznie wszystkich po długiej przerwie. Mogę znów wrócić do mojego ogrodu i ponownie zacząć go planować i w nim pracować. Mam nadzieję, że teraz też ktoś spróbuje mi pomóc, bo sama ciągle nie mogę znaleźć odpowiednich rozwiązań. Wiem, potrzebuję projektanta i marzę o tym, żeby mi ktoś czyli profesjonalista przynajmniej ogólny zarys ogrodu narysował. Ale nikt tego za 500 złotych nie zrobi. W teorii jestem dobra. Ile ja już kupiłam i przeczytałam książek. Czekam właśnie na nową p. Danuty . Trzeba jednak ruszyć do pracy. I dlatego zabieram się do kolejnej części ogrodu. Co zrobić z tym? To co na zdjęciu do tej pory służyło za warzywnik na wzniesieniu. Ani porządnych warzyw, ani widoku z tego nie ma. Czy zgarnąć tę górę i zrobić skarpę i posadzić rośliny czy dalej kombinować z warzywnikiem?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies