Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:37, 17 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


Wizytówka - Małymi krokami - ogród Wioli 18:36, 17 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry







Przedogródek pod dębem 18:35, 17 sty 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dzisiaj piękna pogoda na spacer. Korzystamy z wyjątkowej okazji. Już dawno nie było takiej zimy

Po drodze spotkaliśmy kulig.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:34, 17 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Zobaczcie jak nora i szaleje



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:31, 17 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Magleska napisał(a)
podziwiam postępy prac w tej zimnicy jesteście niesamowici ja jestem zmarzluch i dziś jedynie temu fotki pocykałam ,bo byłam rozgrzana po odśnieżaniu

Lara jest niesamowita fajnie w tym kojcu taka ośnieżona wygląda

moje karmniki cały czas pełne żarcia ,jakoś w zimie ptaszki mnie nie odwiedzają -chyba nie ma się ,gdzie ukryć -za mało mam krzaków i drzew ,albo raczej jeszcze mam je małe
super fotki
oznajmiam ,że w końcu u Ciebie jestem na bieżąco

Buziaki pracusie

Szybko nadrobiłaś Drzewka podrosną to i ptaszki bezpieczniej się poczują
Lara w śniegu szaleje, dziś znowu sople z ogona i tylnich łap szczotkowałam, Frania kapie się w śniegu, albo kładzie w nim od ciała śieg się topi, futro moknie i na Niej potem jak wstanie zamarza, szczotkuje i wycieram stale bo znowu się pochoruje Dziada jedna, a budy( obie ) ma w nosie w śniegu woli...
Dla ciebie z dzisiejszego dnia jeszcze gorące Widzisz sople na tyłku?



Pamiętajcie o ogrodach 18:30, 17 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
greg66 napisał(a)
Dziś w nocy było -1, teraz jest -10 ale bez wiatru więc jest ciepło.




... jak jest zimno i nie ma wiatru to jest ciepło...
a jak jest ciepło i jest wiatr, to jest zimno...najgorszy jest wiatr...
(cyt. z kabaretu)...
Wizytówka - Małymi krokami - ogród Wioli 18:29, 17 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry








Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 18:25, 17 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Anusia napisał(a)
Juz dawno nie bylo tyle sniegu na Zulawach.





Och Anusiu masz pięknie zimowo.
Czarno-bualo ale jak nastrojowo z tym śniegiem.
Pięknie.
Pozdrawiam cieplutko
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:15, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:08, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ja też w kolejce

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 18:06, 17 sty 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 18:05, 17 sty 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 18:05, 17 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Ja lubię spacery, ale nie bardzo mam z kim chodzić. Mam las w zasięgu ręki, ale sama boję się chodzić. Jak wraca mąż to już się ciemno robi, więc spaceruję pod las i z powrotem. Mieszkamy na uboczu to nawet nie ubieram tej nieszczęsnej maseczki.

Mamy teraz taką prawdziwą, dawno przez nas nie oglądaną zimę ze śniegiem i mrozem. Już dawno miałam ochotę zrobić lodowe lampiony, ale albo mróz był za słaby, albo sceneria nie na lampiony z lodu. Teraz jest ten odpowiedni czas.





O tak w końcu mamy zimę jaka powinna być,
Mroźna i że śniegiem
Pięknie u ciebie Dorotko. Nastrojowo.
Hak zawsze
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 18:04, 17 sty 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 18:02, 17 sty 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Wizytówka - Małymi krokami - ogród Wioli 18:02, 17 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry










Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 18:01, 17 sty 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 18:00, 17 sty 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Mało mnie teraz i raczej tak jeszcze zostanie, trochę zatonełam - w książkach, serialach i pracy ... Ale zima leci mi błyskawicznie
To zaległe, jak jeszcze nie było tyle śniegu
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:58, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Sójki nawet polubiłam za dokładne sprzątanie pod karmnikiem



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:54, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Pomysł zawieszenia karmnika na katalpie to strzał w 10-tkę.
Gałęzie chronią przed drapieżcami, a maluchy mają się gdzie schronić lub ew. poczekać na swoją kolejkę.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies