Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:01, 16 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Śnieg jest super tylko słoneczka brakuje


tutaj ruszyły dwa bulgoty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 15:00, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:59, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wkroczyliśmy w czerwiec i w czerwcu dopiero sadziłam do gruntu dalie, strasznie późno. A na tej rabacie kwitły wtedy lilie złotogłów i kozłki lekarskie




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:56, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Przy szklarni podoba mi się kolorystyka






Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:55, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pojawił się aniołek z Francji



a skośna się zapełniła



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:54, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Warzywnik zarósł werbeną. Tam gdzie były puste skrzynie

Przestawiłam ławkę, aby potem jeszcze raz ją przestawić i poszerzyć rabatę

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:53, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dużo się działo w donicach, tulipany znikły, pojawiły się kompozycje letnie sezonowe


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:52, 16 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Zimowe obrazki



Małymi krokami-Ogród Wioli 14:47, 16 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry








Koniec.... i byle do wiosny

Pozdrowionka i lecę do Was
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:44, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wpadłam na pomysł utworzenia rabaty skośnej, "upalowałam" na niej kolumnowe buki.
Były "na zapasie". Nie mogły już dłużej czekać. Z czasem rabata uległa podwójnemu powiększeniu Jak zwykle.



Małymi krokami-Ogród Wioli 14:42, 16 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Witam wszystkich Noworocznie !
Troszkę zapadłam w sen zimowy ,ale pora się obudzić !
Pierwszy zakup ogrodniczy poczyniony.... książka Danusi zakupiona...

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !

U mnie również w końcu zima taka jak być powinna,ze śniegiem ... roślinki mają ciepłą pierzynkę na zapowiadane

Kilka fotek zasypanego śniegiem ogrodu ....







Nasza Sarunia jest w raju... uwielbia śnieg



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:40, 16 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
W ogrodzie śnieży, chmurzy i wieje.
Mróz nadciąga, czułam go dzisiaj na swoich łapkach.

Odśnieżanie odpalone już trzeci dzień.



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:38, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:36, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Koniec maja to już był busz






Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:35, 16 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Warzywnik się zazielenił



Zaczęłam tworzyć rabatę frontową na wejściu. Za nią kiedyś będzie mały domek




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:33, 16 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Hey dziewczyny witam Was i ja w Nowym roku, chyba całą Polskę zasypało
Basiu moje ciemierniki teraz już pod śnieżno białą kołderką
Cały ogród w bieli.
Zima wróciła z przytupem, nie wiem kiedy je zobaczę, paprocie ostatnio przeglądałam
jak ruszyłam z koszami na cięcie bylin i traw, sprawdziłam i mają się dobrze

Taras zasypany, zawiewa tu śniegiem



W ogródku emerytki 14:24, 16 sty 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Muzułmance ledwie widać głowę.

Miskantowi zasypało nogi.

Reszta też ledwie widoczna spod śniegu.
W ogródku emerytki 14:19, 16 sty 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Masz rację, dawanie sprawia ogromną przyjemność i to podwójnie, bo cieszy się obdarowany i dający

Śnieg u mnie nie odpuszcza, sypie od kilku dni i to pewnie nie koniec.

Na taczce i stołku-skalniaku widać ile napadało.

W ogrodzie na iglakach już nie jaśki, ale poduchy

Ogród w dolinie 13:37, 16 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
A do nas dotarł wczoraj dobroczynek gruszowy. Przeleżał do rana w aucie a było -10 w nocy.
Śmiejemy się, że to były drogie opaski z filcu.
I dziś rano, w tej zawierusze mąż je powiesił.
Nie wiem czy coś dadzą, nie chciałabym znowu serbów na przędziorka pryskać, graby chyba miały szpeciele, przynajmniej tak mi się wydaje. Może to pomoże.
Warunki pracy... Haha



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies