Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi
12:16, 11 sty 2021
wnocy bylo -14 brr teraz sie ocieplilo do -4. Niech sie zima wyszaleje a od lutego wiosna
u mnie w weekendbylo rzetworstwo.Stesknilam sie za konfitura pomaranczowa. U mnie w wersji z marchewka- pyszna. I w trakcie przegladaniastarych czasopism znalazlam przepis na konfiture z aronii. Mam jeszcze zamrozonej duzo wiec wyprobowalam - super jest
u mnie w weekendbylo rzetworstwo.Stesknilam sie za konfitura pomaranczowa. U mnie w wersji z marchewka- pyszna. I w trakcie przegladaniastarych czasopism znalazlam przepis na konfiture z aronii. Mam jeszcze zamrozonej duzo wiec wyprobowalam - super jest
