Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 14:05, 07 sty 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Ewo, bardzo dziękuję za pochwały, cieszą mnie, bo moje starania się podobają
Masz rację, trawnik /zwłaszcza mój, czyli byle jaki/ jest na mojej liście priorytetów ogrodowych na samym końcu.
Chętnie bym obydwa zlikwidowała,ale na podwórku jest placem manewrowym, a w ogrodzie miejscem na leżaczek dla rodziny

Dosypało śniegu, mam bajkowo



Sezon 2017 u Hanusi 13:18, 07 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7844
Do góry
Halinko, co prawda, to prawda. Ale myślę, że 8 miesięcy mamy zagwarantowane. a przed upływem trzeba się zaszczepić. Jeżeli nie będzie przymusu teraz, to postaram się odwlec ten fakt chociaż do wiosny, jak w ogrod będę musiała ręce wkładać.

Od choroby w lutym do końca października minęło równo 8 miesięcy.

Pewnie kombinuję jak koń pod górkę, ale kto wie? Nic nie jest zbadane i wszystko idzie na łapu capu, z tymi szczepionkami.

Dziękuję za zaglądanie, trzymajcie się pionu, i uważajcie na siebie.



Cztery łapki - zwierzęta domowe 12:18, 07 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
Szkodniki w akcji


"Jestem roślinką"


Cztery łapki - zwierzęta domowe 12:14, 07 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
A to moje szkodniki
Elza


Brutus


Zeus


Do raju daleko - u Ewy 11:25, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Bonsai obfocony







On jest przepięknie uformowany.
W moim małym ogródeczku - Dorota 11:02, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Donia72 napisał(a)
Dorotko, obejrzałam program z Tobą w roli głównej. Pieknie, ogród, dekoracje piękne.
Bardzo się cieszę, że i Ty znalazłaś chwilkę, żeby zobaczyć mój świąteczny ogród, Dziękuję za miłe słowa.



W moim małym ogródeczku - Dorota 10:57, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
GorAna napisał(a)
Dorotko, w końcu znalazłam trochę czasu i obejrzałam program.
Cudnie wszystko wyszło
Ty taka swobodna i pełna radosnej energii
Życzę, w 2021 roku samych dobroci i szczęśliwych dni
Cuda tworzysz z pierników i nie tylko
Miło, że oglądałaś i się spodobało. Ja należę do tych kontaktowych osób i teraz bardzo mi tego kontaktu z ludźmi brakuje. Pogoda też nie zachęca do wyjścia z domu, ( u nas pada) więc nadrabiam zaległości na O.
Też życzę Ci wszystkiego najlepszego.




W moim małym ogródeczku - Dorota 10:50, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ryska napisał(a)
Dorotko ja też byłam zachwycona. I ogrodem i aurą radości jaką roztaczasz wokół siebie.
Dobrego 2021 pod każdym względem
Bardzo się bałam jak to wyjdzie, przecież kamery to nawet na weselach unikam. Tym bardziej się cieszę, że się podobało. Ja taka niepoprawna optymistka i marzycielka jestem.


W moim małym ogródeczku - Dorota 10:40, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)




Oj tam Dorotka dobrych fot nigdy nie za dużo.

Mnie się też podobało tylko, za krótko. Myślałam, że się spóźniłam tak szybko to zleciało. Jak puściłam tv bo nie wiedziałam na którym kanale pstrykam już leci film myślałam że za późno. A tu się okazało, że to początek stracilam kilka sekund.
Tak to jest kręcą kilka godzin a 10 min filmu.

Dorotka już masz spokój ogród nagrany i pokazany.

Dorotko wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Najwięcej zdrowia, siły i pogody ducha. Co sobie życzysz aby spadało z niebo ku twojej radości.

Pozdrawiam



Cieszę się, że nagranie jest już za mną, jednak jest jakaś presja i stres przed realizacją.
Dziękuję za życzenia, Tobie też życzę wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiam

W tym roku moja Elfe nie będzie tak okazała, ma mocno przycięte pędy.




W moim małym ogródeczku - Dorota 10:35, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Pola napisał(a)
Dorotko, piękne świąteczne dekoracje, ogród zjawiskowy.
Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku, dużo siły i radości w tworzeniu ogrodu.
Dziękuję i nawzajem, fajnie, że znów jesteś aktywna Ogrodowiskowo.


W moim małym ogródeczku - Dorota 10:32, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Dorotko ,wszystkiego naj...najlepszego w Nowym 2021 Roku!
Przede wszystkim zdrówka i miłości .Wszelkiej pomyślności.
I radości ogrodowych
Pozdrawiam noworocznie
Dziękuję ślicznie i nawzajem



Kolejny post z różą Elfe.



Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 10:30, 07 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
MiluniaB napisał(a)




Znalazłam jeżówki . W tym kolorze są dla mnie najładniejsze.
A te trawy są boskie. Ładnie wyglądają w szpalerze.
W moim małym ogródeczku - Dorota 10:29, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ania111 napisał(a)
Dorotka ,


Właśnie obejrzałam zaległy odcinek " Rok ogrodnika "
Jestem pod WIELKIM wrażeniem ogrodu ,
I oczywiście gwiazdy Ciebie
Doskonale radzisz sobie przed kamerą i zero tremy

A teraz o ogrodzie ,
Nie sądziłam ,że w tak małym ogrodzie można mieć tak dużo wspaniałych roślin
Oczywiście dekoracje jak zawsze cudowne .
Ale mnie najbardziej urzekła altana
Piękna , w odsłonie świątecznej z białymi światełkami wygląda majestatycznie

Dorotko ,
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku


Dziękuję za tyle miłych słów, bardzo się cieszę, ze odcinek się spodobał. Nie patrzyłam w stronę kamery, bo przecież nie z nią rozmawiałam, skupiłam się na osobie Pana Marka. Trema była, ale starałam się nad nią panować.

Moja Elfe



W moim małym ogródeczku - Dorota 10:22, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
Dorotko,
szczęśliwego Nowego Roku życzę. W całym 2021 roku samych radosnych chwil. Wiele sił i powrotu dobrego zdrowia.
Dziękuję ślicznie, oby się spełniło.
Ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze.


Nadal moja Elfe


W moim małym ogródeczku - Dorota 10:18, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Mirka napisał(a)

Uu to szkoda ale jak będziesz robić w przyszłym roku to zrób relacje
Czytałam u Eli że po tobie choroby nie widać i ja jej też na filmie nie widziałam.
Dużo zdrówka na Nowy Rok życzę Dorotko
Przypomnij się w grudniu o tą relację, tak na wszelki wypadek gdybym zapomniała. Choroby po mnie nie widać, szczególnie jak zrobię dokładny, ale nie nachalny makijaż. Zapewniam, że skutki uboczne z leczenia potrafią mnie porządnie sponiewierać. Odkąd wykryto u mnie chorobę moja jakość życia spadła o 70%. Dlatego życzenia zdrowia zawsze u mnie są mile widziane, a jakby się chciały spełnić to już by była pełnia szczęścia.
Dziś kuszę różą Elfe.



Ogród pod pliszką 10:14, 07 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 501
Do góry
Zima
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:51, 07 sty 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry



I zaczynają się marzenia.
Ogródek z futrzakami i kamieniami 09:17, 07 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Wczoraj pożegnaliśmy jedną z pierwszych naszych lhasaczek.W maju obchodziłaby swoje 15 urodziny .
Dzisiaj znowu sypie śnieg , szkoda tylko że mrozu nie ma .


Hortensjowo 08:30, 07 sty 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Helen napisał(a)
Jestem zakochana w ciemiernikach


Przepiękne te ciemierniki nie można wzroku oderwać

Róże w naszych ogrodach 06:15, 07 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Angela w kilku odsłonach

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies