W ogródku emerytki
14:05, 07 sty 2021
Ewo, bardzo dziękuję za pochwały, cieszą mnie, bo moje starania się podobają
Masz rację, trawnik /zwłaszcza mój, czyli byle jaki/ jest na mojej liście priorytetów ogrodowych na samym końcu.
Chętnie bym obydwa zlikwidowała,ale na podwórku jest placem manewrowym, a w ogrodzie miejscem na leżaczek dla rodziny
Dosypało śniegu, mam bajkowo


Masz rację, trawnik /zwłaszcza mój, czyli byle jaki/ jest na mojej liście priorytetów ogrodowych na samym końcu.
Chętnie bym obydwa zlikwidowała,ale na podwórku jest placem manewrowym, a w ogrodzie miejscem na leżaczek dla rodziny
Dosypało śniegu, mam bajkowo





