Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zieleń, drewno i antracyt 08:09, 20 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Rano na termometrze -5
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:45, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:44, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:42, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:40, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:37, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:34, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:32, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:30, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:27, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 07:24, 20 gru 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
I u nas trochę przymroziło

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 01:19, 20 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ja mam ptaszki zielone, śliczniejsze, innej fotki nie znalazłam



Piękne te ptaki. Ten pierwszy z prawej to jak paw.
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 00:07, 20 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ja mam ptaszki zielone, śliczniejsze, innej fotki nie znalazłam

Sosnowe zacisze 23:35, 19 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Kojak napisał(a)
Madziu przepraszam zawiodłem. W jednym tygodniu padał deszcz, a drugi poświęciłem na przygotowanie działki na wyjazd, a wszczególności aby podłączyć automatykę do podlewania. Kończyłem w sobotę przed wyjazdem.
Za to po roku nieobecności w swoich i mojej rodziny górach nadrabiam zaległości w czynnym odpoczynku.
Głównie stosujemy się do zasady zawartej na tej stodole:

Zresztą jesteś specjalistką od murali, jak nazwać mural który powstał na deskach?

To deskale A i ja też widzę tę głowę Azteka
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:27, 19 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry

ale respekt przed kosa jest

a jak nie ma kto patyka rzucić to sobie sama podrzuca

i biega z nimi tylko na samej górze i po łące, na dole chodzimy na smyczy bo przez rabaty za ptakiem, najczęściej bażantem czy za kotem na przełaj drze
ale co tu zrobić jak nimi tak pachnie...
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 23:27, 19 gru 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Dorota123 napisał(a)
To moja piernikowa wioska, w całości zrobiona własnymi rękami. To chyba czwarty rok z rzędu i za każdym razem wygląda inaczej.






Dorotko pięknym darem zostałaś obdażona
Niesamowita jesteś Wioska cudna
Ranczo Edy 23:23, 19 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
i już wiszą ciekawe jak długo haa

Ranczo Edy 23:20, 19 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Ciasteczkowo

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:19, 19 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry

ale u góry to już była pełnia szczęścia


a tam tak pachnie ptaszkami.....
Ranczo Edy 23:10, 19 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Właśnie skusiłam się na kilka pierniczków! I muszę przestać, łakomstwo to nic dobrego!
Kaliny jeszcze wiszą, może zebrać kilka na nalewkę, kiedyś robiłam, ponoć sercowa...zdjęcie archiwalne


Fotka piękna dziękuję Hanuś i piesio spacerowicz słodki
Jedno czy dwa pierniczki nie zaszkodzą a przyjemnie jest haa
Nalewka dobra rzecz byle by nie za mocna bo dym uszami leci hii
Zdrówka Hanus i świeżego powietrza takiego mroziku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies