Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przerwa na kawę... 23:04, 17 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
kami napisał(a)
Dzisiaj szaro buro i ponuro. Jest ciemniejszy ale nie tak ciemny jak u Ciebie. Choć może już robi się bardziej ciemny niż jak go kupiłam.
Szczerze to On mi się nie podobał ale mam nadzieję, że wyładnieje jak Twój w kartonie.

Tu jakoś bardziej mój ciemiernik jest podobny https://zielonozakreceni.pl/forum/ciemierniki/9900-ciemiernik-helleborus-sahinii-winter-bells


Ciekawie się zaczyna w ciemiernikach u Ciebie


Też je kupiłam Wzięłam wszystkie 5 szt bo trafiłam na super przecenę w Obi.. Bardzo ładne duże sadzonki były. Kwiatki już limonkowe, więc przekwitnięte, muszę zobaczyć czy coś jeszcze wypuszczają. Moje są w gruncie od 2 mcy.

Podobają mi się też HGC Snow Frills. Były u Zy...2 lata temu na Gardenii ale nie można było kupić i na stronie też nie było.
Ogród z widokiem na jezioro 22:52, 17 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Ojej ale trafiłam na temat ! i Wiecie co kochane ? Przed czy już na to nie ważne ważne by o nas nie zapomnieć
Buziaki

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:46, 17 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
dwa duchy w ogrodzie





rzeczywiście ! Masz duchy ogrodowe super
Ziemia mgłą paruje ...tajemniczo ...
buziaki
Ranczo Edy 22:43, 17 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Hej witam się skrzatami )

Mikołajka i Mikołajek

Sezon 2017 u Hanusi 22:39, 17 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
U mnie akurat była szarlotka z dodatkami. To było pieczone kiedyś, dziś już się nie bawię, chociaż kto wie? Przeglądam archiwalne fotki



schrupałam to pachnące dzieło z wzorkiem na pierwszą stronę
Ptasi gaj 21:20, 17 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Od kilku dni siedzę z najmłodszym wnukiem. Synowa nagrywa koncert Bożonarodzeniowy on line.
Jak to wnuk lobuziak wszędzie wchodzi żywe srebro daje mi w kość.


Ptasi gaj 20:52, 17 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Pozdrawiam
Myślałam, że to Twoja ta wielka choinka, ale doczytałam, że osiedlowa.




Moja sfoce jak pojadę na wieś w sobotę. Poniżej fotka balkonu w Wawie ten na piętrze. Sąsiadka ma więcej świecidełek może też jeszcze zawieszę jak będą zbędne.





W moim małym ogródeczku - Dorota 18:46, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
abiko napisał(a)
Nadrobiłam.. głównie Mikołaja Resztę wiem;P.. piękne są Twoje dekoracje, podziwiam zapał i talent.. ściskam
Miło mi, że znalazłaś czas, żeby do mnie wpaść. Wiem jak absorbujący może być maluszek, a przecież masz jeszcze wiele innych obowiązków.
Dziękuję za tyle miłych słów i pozdrawiam





W moim małym ogródeczku - Dorota 18:39, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Dziękuję Dorotko za przepisy
Wygląda na to, że tą matą robi się głębsze wzorki niż moim wzorzystym wałkiem
Ja też zastanawiałam się nad takim wałkiem, ale zeszło z zamówieniem. Zamówiłam sobie silikonowe podkładki odbijające wzór cegły, drewna i wyciski drzwi, okien, konika i jelonka. Zobaczymy jak mi to zadziała. Jutro będę piekła chatki.





W moim małym ogródeczku - Dorota 18:24, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Dorotko, ile pięter ma ten stojak, ślicznie skomponowane poszczególne pięterka
Czy domowe dekoracje też mają swoje 5 min. W programie?
Dziękuję, ten stojak dekorowałam dwa dni, on ma 5 półek i szósta podłoga.
Nie ekipa nie wchodziła do domu.




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:56, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry


Koniec
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:53, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Kilka godzin śniegu

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:53, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:52, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:52, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry




W moim małym ogródeczku - Dorota 17:50, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Rumianka napisał(a)
Ja też mam przypominajkę na kalendarzu...czekam
Dziękuję, bardzo mi miło




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:49, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:43, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry



Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:32, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:29, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies