Też je kupiłam Wzięłam wszystkie 5 szt bo trafiłam na super przecenę w Obi.. Bardzo ładne duże sadzonki były. Kwiatki już limonkowe, więc przekwitnięte, muszę zobaczyć czy coś jeszcze wypuszczają. Moje są w gruncie od 2 mcy.
Podobają mi się też HGC Snow Frills. Były u Zy...2 lata temu na Gardenii ale nie można było kupić i na stronie też nie było.
Od kilku dni siedzę z najmłodszym wnukiem. Synowa nagrywa koncert Bożonarodzeniowy on line.
Jak to wnuk lobuziak wszędzie wchodzi żywe srebro daje mi w kość.
Moja sfoce jak pojadę na wieś w sobotę. Poniżej fotka balkonu w Wawie ten na piętrze. Sąsiadka ma więcej świecidełek może też jeszcze zawieszę jak będą zbędne.
Miło mi, że znalazłaś czas, żeby do mnie wpaść. Wiem jak absorbujący może być maluszek, a przecież masz jeszcze wiele innych obowiązków.
Dziękuję za tyle miłych słów i pozdrawiam
Ja też zastanawiałam się nad takim wałkiem, ale zeszło z zamówieniem. Zamówiłam sobie silikonowe podkładki odbijające wzór cegły, drewna i wyciski drzwi, okien, konika i jelonka. Zobaczymy jak mi to zadziała. Jutro będę piekła chatki.