Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ptasi gaj 21:20, 17 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Od kilku dni siedzę z najmłodszym wnukiem. Synowa nagrywa koncert Bożonarodzeniowy on line.
Jak to wnuk lobuziak wszędzie wchodzi żywe srebro daje mi w kość.


Ptasi gaj 20:52, 17 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Pozdrawiam
Myślałam, że to Twoja ta wielka choinka, ale doczytałam, że osiedlowa.




Moja sfoce jak pojadę na wieś w sobotę. Poniżej fotka balkonu w Wawie ten na piętrze. Sąsiadka ma więcej świecidełek może też jeszcze zawieszę jak będą zbędne.





W moim małym ogródeczku - Dorota 18:46, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
abiko napisał(a)
Nadrobiłam.. głównie Mikołaja Resztę wiem;P.. piękne są Twoje dekoracje, podziwiam zapał i talent.. ściskam
Miło mi, że znalazłaś czas, żeby do mnie wpaść. Wiem jak absorbujący może być maluszek, a przecież masz jeszcze wiele innych obowiązków.
Dziękuję za tyle miłych słów i pozdrawiam





W moim małym ogródeczku - Dorota 18:39, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Dziękuję Dorotko za przepisy
Wygląda na to, że tą matą robi się głębsze wzorki niż moim wzorzystym wałkiem
Ja też zastanawiałam się nad takim wałkiem, ale zeszło z zamówieniem. Zamówiłam sobie silikonowe podkładki odbijające wzór cegły, drewna i wyciski drzwi, okien, konika i jelonka. Zobaczymy jak mi to zadziała. Jutro będę piekła chatki.





W moim małym ogródeczku - Dorota 18:24, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Dorotko, ile pięter ma ten stojak, ślicznie skomponowane poszczególne pięterka
Czy domowe dekoracje też mają swoje 5 min. W programie?
Dziękuję, ten stojak dekorowałam dwa dni, on ma 5 półek i szósta podłoga.
Nie ekipa nie wchodziła do domu.




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:56, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry


Koniec
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:53, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Kilka godzin śniegu

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:53, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:52, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:52, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry




W moim małym ogródeczku - Dorota 17:50, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Rumianka napisał(a)
Ja też mam przypominajkę na kalendarzu...czekam
Dziękuję, bardzo mi miło




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:49, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:43, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry



Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:32, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry




Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:29, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry






Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 17:26, 17 gru 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Ogród w grudniu







W moim małym ogródeczku - Dorota 16:54, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)

Dorotko, czy ciasto na te pierniczki wałkowałaś wałkiem z wzorkiem, czy na wzorzystej macie? Bo kupiłam wałek z wzorem gwiazdek, ale po upieczeniu pierniczków gwiazdki są prawie niewidoczne. A może to wina przepisu na pierniczki, że wzór się potem "rozmywa". Jak możesz mi podać, to poproszę o Twój przepis,na PW.
Wzorki na cieście powstały z takiej podkładki silikonowej zakupionej w Pepco. Na rozwałkowane ciasto położyłam tą podkładkę i przygniotłam wałkiem żeby odbił się wzorek.



Ztego przepisu piekłam domki i jest to ciasto twardsze.


Z tego przepisu piekłam cytowane przez Ciebie pierniczki


Przerwa na kawę... 14:06, 17 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
MiluniaB napisał(a)


Brawo Ty I to jest to - tak jak być powinno Bardzo mi się podoba

Ja niestety popełniłam ogromny błąd - wybrałam lampki o zimnym kolorze, a oświetlenie przy wejściu, tarasie i oświetlenie ogrodu mam w ciepłym kolorze - no nie wygląda to ładnie. Muszę oświetlenie wyłączyć tylko te czujniki zmierzchu echhhhhhhh

ja wszystko mam w ciepłej bieli, nie wiem co mnie podkusiło aby wybrać lampki na druciku w zimnym kolorze. Przepraszam wiem, chciałam już mieć a nie czekać. Wyglądało to tragicznie na żywo. W dzień teraz jest tak - muszę programator kupić... Ech, co krok to coś trzeba zrobić
Przerwa na kawę... 13:47, 17 gru 2020

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 717
Do góry
Dzisiaj szaro buro i ponuro. Jest ciemniejszy ale nie tak ciemny jak u Ciebie. Choć może już robi się bardziej ciemny niż jak go kupiłam.
Szczerze to On mi się nie podobał ale mam nadzieję, że wyładnieje jak Twój w kartonie.

Tu jakoś bardziej mój ciemiernik jest podobny https://zielonozakreceni.pl/forum/ciemierniki/9900-ciemiernik-helleborus-sahinii-winter-bells


Ciekawie się zaczyna w ciemiernikach u Ciebie
Przerwa na kawę... 12:45, 17 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Inne ciemierniki w różnym stanie ale raczej wszystkie będą kwitły o ile nie przyjdzie mróz -30 bez śniegu.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies