Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Agania 20:24, 16 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Cały czas dekorujecie, będzie pięknie, świątecznie
Też czekam na fotki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:28, 16 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ElzbietaFranka napisał(a)





Ziemia z kopczyków to bardzo czysta ziemią bez nasion.
Ryja tunele w nie wpadają robaki one codziennie chodzą po tych tunelach i wyżerają robactwo. Jak już robactwa nie ma to ryja dalej, albo jak nie mają dostępu do powietrza to nowe kopce powstają.
Oglądałam kiedyś film na temat kreciej roboty. Żeby nie te kopce to bardzo pożyteczne zwierzątko.

Pozdrawiam miłej niedzieli

Uratowałam jednego z kociego pyszczka i eM wyniósł na pole, szkoda mi się krecika zrobiło, ale kopce to nasze utrapienie było, w tym roku dużo mniej u mnie, może się wyniosły za ratunek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Aurelllia 23:17, 16 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Elu koniecznie musisz nam pokazać jak przystroiłaś tymi lampeczkami

Pestko o tym centrum w Wólce mówisz czy jakimś innym, bo te to chyba jest cały czas ?
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
ElzbietaFranka 23:49, 16 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Aurelllia napisał(a)
Elu koniecznie musisz nam pokazać jak przystroiłaś tymi lampeczkami

Pestko o tym centrum w Wólce mówisz czy jakimś innym, bo te to chyba jest cały czas ?






Nie ma innego centrum handlowego tylko Wólka od Janek w stronę Tarczyna. Byłam tam raz i więcej nie pojadę śmierdzi jak cholera nie chińczykami broń Boże tylko tym ich towarem.

Dzisiaj przechodziłam obok centrum handlowego naród jak szalony szczególnie młodzi łażą tłoczą się jeden obok drugiego. Nie będę prezentów robiła część przez internet dla dzieci dorośli muszą się obejść bez prezentów i tak będziemy sami bez bliższej i dalszej rodziny. Jak będziemy zdrowi to za rok się spotkamy.

Pogoda lepiej nie mówić szaro buro i ponuro jak w komunie jeszcze mrzawka na dodatek. Nie byłam w mieście, ale Ursynów zawsze pięknie udekorowany w tym roku bez dekoracji. Brak pieniędzy nie ma tej radości świątecznej.

To osiedlowa bardzo wysoka aparat ledwo złapał

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:58, 16 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
pestka56 napisał(a)
Nie wiem, czy jeszcze centrum chińskie za Jankami funkcjonuje. Jeśli tak, to w kwestii oświetlenia choinkowego warto pojechać. Mam stamtąd wszystko kupione za jakieś grosze. Tylko drzewka „wiśniowe” kupowałam w JYSK rok temu.





Kasia kupisz za grosze a benzyny spalisz za setki. W tym sek, że nigdzie nie jeżdżę może w Lidlu jeszcze drzewka będą to kupię.
Dzisiaj kupiliśmy jodłę kaukaska. W niedziele ubiorę, zawsze ja ubieram bo też ją rozbieram.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:06, 17 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Agania napisał(a)
Cały czas dekorujecie, będzie pięknie, świątecznie
Też czekam na fotki



Agatko szału nie ma takie tam jak co roku. Chętnie bym więcej świerków ubrała ale nie mam tyle kontaktów na zewnątrz. Nie jestem na wsi na stałe i boje się aby zwarcia nie było.

Może będzie trochę śniegu to wreszcie biegówki przetestuje które dostałam pod choinke 4 lata temu.
Jak śnieg popada jest tam cudownie pola ośnieżone można biegać wzdłuż i wszerz.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota123 18:57, 17 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pozdrawiam
Myślałam, że to Twoja ta wielka choinka, ale doczytałam, że osiedlowa.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 20:52, 17 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Dorota123 napisał(a)
Pozdrawiam
Myślałam, że to Twoja ta wielka choinka, ale doczytałam, że osiedlowa.




Moja sfoce jak pojadę na wieś w sobotę. Poniżej fotka balkonu w Wawie ten na piętrze. Sąsiadka ma więcej świecidełek może też jeszcze zawieszę jak będą zbędne.





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 21:20, 17 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Od kilku dni siedzę z najmłodszym wnukiem. Synowa nagrywa koncert Bożonarodzeniowy on line.
Jak to wnuk lobuziak wszędzie wchodzi żywe srebro daje mi w kość.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
SlonecznyOgrod 21:39, 17 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Żywe sreberko
Trzeba pilnować, nie ma rady...
Raz kiedyś i człowiek wykończony, matki tez się namęczą... ale to takie kochane skarby wszystko wynagrodzą uśmiechem

Baw kochana baw, póki jest małe, bo szybko rosną i potem się tęskni... ja juz nie mam co bawić, syn był niedawno taki mały a teraz wąs pod nosem
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies