Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zieleń, drewno i antracyt 14:07, 15 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Znalazłam pomysł na wianek z winobluszczu Muszę jeszcze tylko owoce dzikiej róży.
Ogród w dolinie 12:15, 15 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Kalina japońska shasta ma takie małe listeczki na końcu gałązek, pewnie przemarzną

A sesleria w dolnym ogrodzie wygląda całkiem nieźle jak na trawę, w przyszłym roku ją podzielę i pójdzie na frontową.

Poziom wody zdecydowanie opadł, woda w studzienkach jest nisko.
Ogród w dolinie 12:13, 15 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
U nas okropnie zimno, temperatura około 1 stopień i lodowaty wiatr. Wyszłam na chwilę i zrobiłam pamiątkowe zdjęcia zimowe nowej rabaty. Nie podoba mi się wygląd irysów i liliowców, z daleka na szczęście nie widzę, bo domek dzieci zasłania (swoją drogą na domek już też patrzeć nie mogę, ale jeszcze musi trochę postać). Przy robieniu dalszej części dolnego ogrodu przed liliowcami i irysami zrobię obwódkę z bodziszka i sesleri...
Na zdjęciach widać, że jeszcze czeka mnie prac na tej rabacie, też z linią, szczególnie przy lilakach pod ambrowcem, tam muszę jeszcze trochę poszerzyć, no i kanciki... Trzeba zacząć ćwiczyć.



Po lewej moja zadołowane kolekcja roślinek...
Ogród pod pliszką 11:57, 15 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 501
Do góry
Ogród pod pliszką 11:51, 15 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 501
Do góry
Ogród pod pliszką 11:47, 15 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 501
Do góry
Troszkę fotek z sezonu
Tajemniczy Ogród 11:36, 15 gru 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Anda napisał(a)
No Agatko, nie było Cię i nie było, ale jak wyszłaś, to z przytupem Przepięknie masz w ogrodzie.

Życzę całej rodzinie zdrowia, bo czytam, że wirus was dopadł.

Witaj Ewo, jak wracać do wracać
Z wirusa szczęśliwie wyszliśmy, dzięki.
A ponieważ kojarzysz mi się z różami, to dla Ciebie czerwcowe deszczowe portrety różane mojego syna Stasia


Działka prawie w Borach Tucholskich 09:40, 15 gru 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Agata coś bardzo wspomnieniowego i już nierealnego nocleg w stodole na trasie rajdu Skalne Grzyby( kultowy rajd organizowany chyba przez PTTK Fabryczna Wrocław)
poranek przed wymarszem - sprawdzam czy aby to na pewno denaturat do kuchenki turystycznej
trasa pięciodniowa było co dźwigać na plecach
lipiec po maturze


a to dużo dużo później na jednym z spotkań zasiedliśmy w naszej "ulubionej" klasie -gabinet języka polskiego było odczytanie z dziennika Va listy obecności sprawdzenie ocen uwag , przypominanie perełek wspomnieniowych i masa mokrych chusteczek
gdy zaczynaliśmy szkołę było nas ponad 40 do matury zostało 25
Hortensjowo 05:40, 15 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Mysza napisał(a)
Ja kupiłam takie. Nie mogłam się powstrzymać))

One są niezawodne, śliczne i długo kwitną, nawet przekwitnięte kwiaty są piękną ozdobą
Hortensjowo 05:39, 15 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Mysza napisał(a)


Byłam...byłam
Musiałam kupić sznurek do wytyczania tarasów.

Te bordowe ciemierniki śliczne, ale za drogie za tak mały okaz, przynajmniej dla mnie.



Gosia, dla mnie też cena z kosmosu, szkoda bo fajne
Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 23:12, 14 gru 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
No i drzewo ścięte .... Co zrobić. Drewno oddam chłopakom i starszemu panu z działek, bo był chętny.


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:54, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:52, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:50, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:44, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
podobne chyba było...



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:42, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:38, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:34, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Hortensjowo 22:32, 14 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Do góry
Ja kupiłam takie. Nie mogłam się powstrzymać))
Hortensjowo 22:31, 14 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Do góry
Helen napisał(a)

Wstawiaj, koniecznie, one są piękne

P.S. Byłaś dzisiaj?


Byłam...byłam
Musiałam kupić sznurek do wytyczania tarasów.

Te bordowe ciemierniki śliczne, ale za drogie za tak mały okaz, przynajmniej dla mnie.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies