Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Podwórkowa rehabilitacja 09:34, 09 gru 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
ryska napisał(a)

Mam tam żywoplot z bukszpana w tle a pomiędzy tym duetem rosną trzy kule bukszpanowe różnej wielkości.
Fotki z dziś



Hortensje z hakone to doskonała kompozycja Na dodatek pięknie podkreślona przez te kule. Cudo
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 09:31, 09 gru 2020


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry


wianki śliczne

te drzwi wydaja się metalowe, jak jest do nich zamocowany wianek?
Podwórkowa rehabilitacja 09:26, 09 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
ryska napisał(a)
Zmiana wystroju
Wejścia pilnują gnomy i wprowadzają świąteczną atmosferę.

Pozdrawiam cieplutko Zaglądających.




Pozdrawiam Gospodynię!
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 08:53, 09 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Dębowe zakątki 23:00, 08 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Ewelinko cieszę się, ze moje bombki ci się podobają.
Dzisiaj jeszcze takie ukończyłam

I taki obraz wczoraj dokończyłam




Bardzo podoba mi się ten obraz naprawdę bardzo ładny, kolory i ten anioł
Ranczo Edy 22:51, 08 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
spokojnej nocyy...

Ranczo Edy 22:50, 08 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Ranczo Edy 22:47, 08 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Dopadłam się do wiankowania w końcu ...tak mi tego brakowało

Podwórkowa rehabilitacja 22:30, 08 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
ryska napisał(a)
Zmiana wystroju
Wejścia pilnują gnomy i wprowadzają świąteczną atmosferę.

Pozdrawiam cieplutko Zaglądających.



Ale cudne skrzaty buziaczki zostawiam
Ranczo Edy 22:28, 08 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
O, jaka skarpeta! Sama szyłaś? Do takiej dużej to Mikołaj musi cały swój towar wyładować. Dotarł rano?
Pięknie wyglądasz, i na awatarku i na zdjęciu. Ładnemu we wszystkim ładnie!


Haaa witaj Hanuś skarpeta kupiona już długo ją mam haa z Mikołajem to tak wiesz wszyscy zapracowani więc ja nim jestem ale dla mnie Mikołaj jest cały rok co dobrego wpadnie to się cieszę
Dziękuję kochana bardzo mi miło wystroiłam się na nagranie życzeń z pracy ...świetlice nie działają bo nie mogą to robimy co możemy żeby zaznaczyć że coś robimy więc każdy zrobił sobie fotki a w pracy skleili i poszło
Nawet ładnie wyszło

Podwórkowa rehabilitacja 21:59, 08 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
ryska napisał(a)
Zmiana wystroju
Wejścia pilnują gnomy i wprowadzają świąteczną atmosferę.

Pozdrawiam cieplutko Zaglądających.


Śliczna kompozycja z gnomami Ale drzwi jak prezencik opakowane to pierwszy raz widzę- rewelka
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:50, 08 gru 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Elu i dachowka i dach jz mocna zab czasu i galezie z gruszy nadszarpnely.Wogole zastanawiamy sie co z tym budynkiem zrobic.Najlepiej by nam sie podobalo wyburzyc i postawic od nowa.

Gruszy troche zal jak kazdego drzewa,szszcegolnie, ze taka juz stara byla. No ale jak mus to mus.

Gosia moj Emus na zwlnieniu wiecma robota jakos ie idzie. Jak on w domu to ja sie snuje caly dzien na nic nierobieniu

no a traz mam zapas lektury
dotarly zamowione ksiazki



maszynie dodalam nozyczki, bo pusto bylo posrodku


i zabralam sie za kwiatowa panienke




W oflisowym ogrodzie 21:47, 08 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
kamila66 napisał(a)
Mirko działka ma 1400 m. Nie mogę sądzić roślin które nie radzą sobie bez wody bo dużo jej tam nie będzie... ma nieregularny kształt ale gdyby nie trojkat z rozplenicami, który pokazałam na zdjęciu to byłaby kwadratem 38X38

Sylwia płot z tej strony ma 55 metrów, trochę odchodzi na rurę, może 6 m. Kratka ma zatrzymać zające. Tym rowem nie popłynie woda bo on się kończy na następnej działce. Woda może jedynie spłynąć z pola i stać w rowie. Całkiem niedawno była zalana sąsidnia Wieś w równej linii 300 m a w tym rowie wody nie było wcale. Innymi rowami woda szła jak u Ciebie a ten był suchy.

Nie jestem pewna odległości od siebie ale jest to ok 3 km. Działka jest ciepła, nie wieje jak u mnie na górce.
Ten widok zostawiam, nic nie sądzę bo te trawy wyglądają pięknie.

Na rowie rosły sowy


To Twój rów dwa razy dłuższy od mojego, mój ma 22 metry plus mostek 3, razem 25m długości. Jest co robić, kibicuję
Kwiaty we włosach 21:38, 08 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
gosika67 napisał(a)



A cóż to za piękności Gosiu?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies