Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 10:14, 07 cze 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Chippendale



lovely rokoko
Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 10:13, 07 cze 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Róże w przechowalniku. Muszę jakoś ogarnąć, która jest która. Póki co tylko Leonardo jestem pewna.... i mam nadzieję, że ze starego ogródka uda się nam przenieść Jubilee Celebration. Owszem chorowita jest, ale nie wiem czemu nie jest już do kupienia nigdzie.... tzn ja nie znalazłam.

ta różowa w zbliżeniu też do identyfikacji jest... na pewno niejest to Leonardo, bo tamta jest z drugiej strony grupy.


Anna i Ogród 2 09:30, 07 cze 2025


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8628
Do góry
Udało mi się wczoraj 4 cukinie wsadzić do kompostownika.


Dwie sadzonki wyciągnęłam poza kompostownik żeby sobie zwisały


A do tamtych dwóch będę musiała wchodzić do kompostownika
Kraina spełnionych marzeń 23:39, 06 cze 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2277
Do góry
Piwonie w pełnym rozkwicie.



Największe kwiaty ma Duchesse de Nemours. Poza tym pachnie niesamowicie. Nawet nie wiem, jak opisać ten zapach, ale jest jakby skondensowany i taki idealnie piwoniowy...
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:33, 06 cze 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Rewelacja!!! Nie widziałam wcześniej!

sylwia_slomczewska napisał(a)
Ogrod nad bajorkiem 23:27, 06 cze 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13788
Do góry
Norman Hadden



Laura



Chinensis



Ogrod nad bajorkiem 23:25, 06 cze 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13788
Do góry
kilka z telefonu na szybko, bo bateria w aparacie wyczerpana

Venus



Mount



Dwarf Pink



Teutonia

To tu- to tam- łopatkę mam ! 23:09, 06 cze 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13731
Do góry





Podobają mi się te zdjęcia Duże, zdrowe hosty, a na drugim zdjęciu fajne wyglądają te pnie drzewa a za nimi byliny
A co do piwonii, to zdecydowanie za krótko kwitną. Moje dodatkowo mają codziennie obfite opady deszczu, kwiaty szybko opadną, chociaż jeszcze się nie rozwinęły, niektóre pod ciężarem wody, już zaczynają się pokładać.
Wszystkiego po trochu 23:04, 06 cze 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
mirkaka napisał(a)



O wow ! Nie wyciągnęliby mnie stamtąd siłą
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:00, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Glina i zielsko 22:59, 06 cze 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13811
Do góry
Zapomniałam się pochwalić.
Magnolia stellata. Przymiarka.

Glina i zielsko 22:58, 06 cze 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13811
Do góry
Zapomniałam się pochwalić.
Magnolia stellata. Przymiarka.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:56, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry

lilak Meyera


dawno nie było
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:53, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:51, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
lilak Ottawski z nasionka z botanika




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:48, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:46, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:45, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:43, 06 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ogródek Gosi 22:42, 06 cze 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3247
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies