Kamasja. Biała. Ale jednak taka żółtawo-kremowa. Ładna.Dla mnie nowość. Lubię układ pąka kwiatu. Kwiatuszki kwitną niecały dzien, pewnie kolejne pietro każdego dnia. Czekam na niebieskie, też sadziłam...
Kalina?
Sylwia u Ciebie trudno się skupić, tyle pięknych zakątków, roślin Śliczny ten dereń, bardzo ładnie wygląda A to żółte co to jest? Fajnie wygląda, podoba mi się,