Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 07:42, 22 maj 2025


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6671
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)



To zdjęcie mi się podoba. Widać jakie brzozy już wielkie.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 02:22, 22 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 02:09, 22 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
nicol21 napisał(a)
Kamasja. Biała. Ale jednak taka żółtawo-kremowa. Ładna.Dla mnie nowość. Lubię układ pąka kwiatu. Kwiatuszki kwitną niecały dzien, pewnie kolejne pietro każdego dnia. Czekam na niebieskie, też sadziłam...


O takiej to nie widzialam
Poza tym zazdrosc bo wszystko do przodu
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 23:28, 21 maj 2025


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4280
Do góry
Kalina?
Magary Dramaty z Rabaty 23:20, 21 maj 2025


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10327
Do góry
U mnie etap tulipanów Miał być ciemny fiolet, są żółte Ale jasno żółte więc chyba zostaną


Z innych kwitnących to mam bratki:


Niezapominajki:


Wielosiły:


A w tle widać nawet narcyzy


I to by było na tyle w temacie kwiecia w maju
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:04, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Sylwia u Ciebie trudno się skupić, tyle pięknych zakątków, roślin

Śliczny ten dereń, bardzo ładnie wygląda


A to żółte co to jest? Fajnie wygląda, podoba mi się,

Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:46, 21 maj 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
chyba chippendale.
Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:44, 21 maj 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
W sumie to nawet nie wiem jaki to kolor.... nazwy też już nie mam, kupiłam w sklepie parę lat temu.

Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:44, 21 maj 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Dodałam po 2 linki w stelażąch dla winogron. poobrywałam liście poniżej zawiątek kwiatów. Czekam na zbiór.
Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:43, 21 maj 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Kamasja. Biała. Ale jednak taka żółtawo-kremowa. Ładna.Dla mnie nowość. Lubię układ pąka kwiatu. Kwiatuszki kwitną niecały dzien, pewnie kolejne pietro każdego dnia. Czekam na niebieskie, też sadziłam...

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:40, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


golenie klona

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:38, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:36, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:34, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:32, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:30, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:28, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



wprawne oko zauważy jaskółkę w locie

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:25, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:24, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:22, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies