Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:08, 20 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Kwiaty we włosach 17:08, 20 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Viola to połączenie to skalnica i goździki.




Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:07, 20 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 17:07, 20 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
na kolorowo














Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:07, 20 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Pieknie odbija róża po remoncie
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 17:06, 20 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Przewidując suszę, zainstalowałam jeszcze jedno poidło dla ptaków, a tu..ciągle leje... U mnie plaga ślimaków, codziennie wynoszę litrowy słoik ślimaków na łąki. Stwierdziłam, że niebieskich granulek nie będę dawać, bo widziałam drozdy, które zjadają ślimaki. Boję się, żeby się nie zatruły. Skorupki od jajek wysypałam, nic to nie daje. Rośliny i okolice obsypałam mączką bazaltową, też bezskutecznie. Piwo Lech rozstawiłam, ale okazało się, że ślimaki to tylko Leżajsk lubią.
No i codziennie zbieram...


Kwiaty we włosach 17:05, 20 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Ania wczoraj ulewa, dziś też pada, lubię też krople na roślinach.

goździki lubię wszystkie, te pierzaste najbardziej pachną.




Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:04, 20 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ja natomiast zakochałam się dzisiaj w begoniach na placu...

Wzgórze chaosu 17:04, 20 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Iwonka napisał(a)


Po kalinie gwiazdą tej rabaty jest kocimiętka. Jesienią dosadzę więcej białych czosnków. Fajnie grają z jasnymi pniami brzóz.


Klatka z ptaszkiem stanęła na stoliku. Za bardzo obciążała delikatną jeszcze gałąź brzozy.


Pięknie opisałaś swoje rabaty. A tu utknął mój wzrok kocimiętka super....u mnie się pokłada i już zakończyła spektakl na słońcu. Ale ją jeszcze rozmnożę....i upchnę w inne miejsca.

Bza masz takiego jak ja tylko w wersji krzaczastej
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:03, 20 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Wczoraj eMuś kupił mi kamienie i żwir - stwierdził że czyściej w czasie deszczu będzie
Oczywiście ja patrzę nie tak praktycznie - mnie się po prostu ten efekt podoba
Mój 4 arowy azyl... 16:56, 20 cze 2020


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Nallar napisał(a)
Zbrodnia uchwycona pięknie.
Róża podobna, ale ja słaby znawca aby dostrzec różnice. Jedyną jaką widzę to to że Twoja ma inne liście, u mojej są bardziej błyszczące, z bardziej widocznymi nerwami.

Tyle jest tych odmian, że naprawdę trzeba być świetnym znawcą, aby je móc rozróżnić.
Wczoraj wyglądała tak:




LeŚnicZaNka 16:56, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:55, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:54, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:52, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:51, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Ogród bez reguł 16:50, 20 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Za chwilę te kulki będą niebieskie - przegorzan, następny smakołyk dla pszczół


Czosnkami główkowatymi nie pogardzą zwłaszcza trzmiele. Te cieniutkie łodyżki aż się uginają pod ciężarem fruwających grubasków


Odętka wirginijska, bardzo przyjemny kwiatuszek, u mnie pierwszy sezon. Mam nadzieję, że się rozrośnie, do czego ma mieć predyspozycje


Jarzmianka Whirlwind na cienistej
LeŚnicZaNka 16:50, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:48, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:47, 20 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies