Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Urszulla 17:04, 20 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Iwonka napisał(a)


Po kalinie gwiazdą tej rabaty jest kocimiętka. Jesienią dosadzę więcej białych czosnków. Fajnie grają z jasnymi pniami brzóz.


Klatka z ptaszkiem stanęła na stoliku. Za bardzo obciążała delikatną jeszcze gałąź brzozy.


Pięknie opisałaś swoje rabaty. A tu utknął mój wzrok kocimiętka super....u mnie się pokłada i już zakończyła spektakl na słońcu. Ale ją jeszcze rozmnożę....i upchnę w inne miejsca.

Bza masz takiego jak ja tylko w wersji krzaczastej
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gruszka_na_w... 21:16, 20 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Piękny masz widok z kuchennego okna, a rabata z białą różą wygląda bardzo romantycznie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
kasiek 17:00, 21 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Iwonko dziekuje za towarzystwo i superaśne popołudnie



____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Juzia 09:14, 30 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Ty nie byłaś u mnie, ja nie byłam u ciebie
Ale to przez moją dwuletnią przerwę Teraz nadrabiam

Podoba mi się lifting ogrodu. Bo ja lubię zmiany
Będę podglądać oczywiście!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Iwonka 22:25, 06 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Dorota123 napisał(a)
Piękna ta biała róża i jak obficie kwitnie, do tego zdrowa, więc dbaj o nią. Hakonki ładnie Ci rosną, u mnie są kiepskie.
Nie mam Dorotko serca do róż, dlatego mam ich tylko kilka. Nic koło nich nie robię tylko podcinam. Mam zwyklaki więc jakoś dają u mnie radę
Za to hakonki uwielbiam. Są u mnie trzeci sezon. Dostały piasku i kory przekompostowanej. To im pomaga przetrwać w mojej glinie.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 22:40, 06 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Urszulla napisał(a)


Pięknie opisałaś swoje rabaty. A tu utknął mój wzrok kocimiętka super....u mnie się pokłada i już zakończyła spektakl na słońcu. Ale ją jeszcze rozmnożę....i upchnę w inne miejsca.

Bza masz takiego jak ja tylko w wersji krzaczastej


Moja kocimiętka rośnie w coraz większym cieniu. Świerki niestety zabierają coraz więcej słońca. Dłużej kwitnie, ale kępy są mniej dorodne. Owady korzystają z ostatnich kwiatuszków. Za jakiś tydzień ją wytnę, niech znów nabiera masy.
Na przewodzenie w tym miejscu wysuwają się miskanty ML i hortensje.


Bez Eva coraz bardziej łapie mnie za serce. Mam pomysł na fajną rabatę z nim w roli głównej, tylko nie mam pomysłu gdzie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 22:50, 06 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękny masz widok z kuchennego okna, a rabata z białą różą wygląda bardzo romantycznie.


Róża na rabacie bylinowej to dobry pomysł. Biała już przekwitła, różowa jeszcze daje radę Płatki nie śmiecą a wzbogacają rabatę. Wszystko ginie wśród bylin. Mój pedantyzm nie cierpi


Widok z kuchennego okna w prawo coraz bardziej mi się podoba Jest gęsto, coraz bardziej lekko. Na wprost zerkam rzadziej. Świerki srebrne dużo zasłaniają ale z każdym rokiem są coraz straszniejsze
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 22:57, 06 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
kasiek napisał(a)
Iwonko dziękuję za towarzystwo i superaśne popołudnie
Kasiu było spontanicznie i mega wesoło Znów z przygodami pogodowymi, dzięki którym obserwowanie deszczu z twojego saloniku jest ogromną przyjemnością.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 23:14, 06 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Juzia napisał(a)
Ty nie byłaś u mnie, ja nie byłam u ciebie
Ale to przez moją dwuletnią przerwę Teraz nadrabiam

Podoba mi się lifting ogrodu. Bo ja lubię zmiany
Będę podglądać oczywiście!


U ciebie zmiany są tak dopieszczone, że z przyjemnością oglądałam.
U mnie lifting jak u staruszki Szału nie ma, ale lepsze to niż nic
Chociaż jak porównam rabaty w odstępie roku to jednak jest zmiana na plus
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 23:19, 06 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
W ciągu sezonu Iwonnko zmiany ogromneI chyba zmianami zaraziłyście Anitkę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies