Ja bym ją wydłużył po łuku w obie strony, z lewej aby lekko skręcała jak ta za nią i do szpica a z prawa skręca w prawo i do szpica.
Zobacz u mnie jest taka połowa.
Dokładnie też tak wolę
W weekend posialiśmy trawkę i już jest zielono tak szybko wykiełkowała . Posiałam mieszankę trawy i koniczynką.Ciekawa jestem efektu
Sylwia Naparstnice masz piękne u mnie tylko kilka się uchwało może się rozsieje
U mnie prawie zero słońca od kilku dni więc daleki kadr dzisiaj wygląda tak .
Jeżeli chodzi o Queen of Sweden to jak już pisałam piękna ale straszny śmieciuch. Zaraz pokażę o co mi chodzi czyli jak wygląda po deszczu .
Krzaczki mają ładny, zwarty pokrój. U mnie nie jest zbyt wysoka. Filiżankowe kwiaty uwielbiam.
Róża "Eva" zaczyna kwitnąć. Ładnie wyglądają u mnie te dwie rośliny. Krzewuszka, która kwitnie nieco wcześniej, ale o zbliżonym kolorze do rózy. Jestem zadowolona z tego co tu powstało.
Mam nad strumieniem, w tym sezonie skromniej kwitnie bo mocno go cięłam wiosną, piękny krzew co roku, już dwa lata temu gwiazdorzył w TV
tu go masz po prawej tylko jeszcze przed kwitnieniem cykane
Nie wiem czy się meble bacówki doczekają...w tym sezonie już na pewno nie bo wirus pokrzyżował plany....pewnie cały placyk trzeba będzie zaczynać od nowa jak już bacówka powstanie
rdestówka już do przycięcia w kolejce
Witam, jak każdy w tym temacie mam problem z tują.
Mam na działce ponad 100 drzewek 10letnich i jedna z nich ma od około półtorej miesiąca problem. Zaczęła brązowieć, tylko ona jedna. W jej okolicy żadna nie ma tego problemu. W linku przedstawione szczegółowe zdjęcia. Część drzewka jest jeszcze 'zielona', reszta jednak już jest częściowo przycięta i zaatakowana dość mocno.
Około miesiąc temu zostały podlane preparatem Substral Proplant dla iglaków, po 2 tygodniach powtórzone. Dodatkowo około 2 tygodnie temu została też spryskana Ridomil Gold. Od tego czasu zero poprawy, wydaje się, że ciągle się pogarsza.
Czy jest jeszcze szansa na odratowanie? Strasznie będzie wyglądać taka wyrwa przy około 2 metrowych drzewkach.