Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 14:17, 18 maj 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1940
Do góry
Czosnki nie za duże plus liście straszą

Inne krzaczki porażone przez mroz
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 14:11, 18 maj 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1940
Do góry
Tak wyglądają liście klonu z bliska , ewidentnie podwiedniete
Ogródek Gosi 13:45, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry

Bardzo ladny Podoba mi się kolor, taki delikatny
Ogród Basi i Romka 13:43, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Ogród Basi i Romka 13:41, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Ogród Basi i Romka 13:40, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
I trochę takich
Ogród Basi i Romka 13:38, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Ogród Basi i Romka 13:36, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Ogród Basi i Romka 13:33, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
A dziś w przerwie pomiędzy deszczem. Padało wczoraj, dziś, jutro też ma padać. Jest fajnie mokro, wszystko podlane, beczki pełne wody
Kwitnie żołta azalia a pod nią żółte żurawki
Zacisze Alicji 13:13, 18 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry

Bardzo lubię tą tawułę, jest w ogrodzie od wielu lat.


Też ją mam u siebie i też ją lubię, jest niezawodna Moją posadziłam, tak od niechcenia w samym przeciągu, a ona poradziła sobie i jest naprawdę ładna teraz trochę deszcz ją powyginał ale i tak jest ok Dokupiłam sobie drugą, taką samą, ale z żółtawymi liśćmi, narazie nie za duża, ale też zapowiada się ładnie
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 12:51, 18 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Kolor orlików trafiłam w loterii siewkowej idealny.

Na lilaki węgierskie muszę jeszcze trochę poczekać.

Rozchodniki nabrały masy.

Tak samo czyściec Big Ears.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 12:45, 18 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Borówki.

Jagody kamczackie.

Pszczółki już tyle otworów zamurowały.
Ogródek Gosi 12:44, 18 maj 2025

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 443
Do góry
Margo2 napisał(a)


Gosiu, a co to za odmiana powojnika? Śliczny kolor
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 12:44, 18 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Cebulki.

Truskawki.

Czosnek Lubasza.

Sałaty i koperek.


Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 12:42, 18 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Urodzaj szpinaku

Lipka chyba będzie miała większy przyrost roczny niż zakłada e-katalog.

Kostrzewy miedzianobrody w narożniku brzozowym.

Six Hills Giant ma rozkładający się środek. W przyszłym roku przeniosę ją ma rabatę piwoniową w jej tyły (i podzielę) a tu dam coś niższego.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 12:40, 18 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Przymiarki. Doniczki stoją od 3 dni. To rabata dla której nie mam rozrysowanego planu nasadzeń na kartce w kratkę jak zwykle to czyniłam.


Z pozycji leżącej przez okno sypialni widzę tego perukowca, przez okno salonu jest w centrum, przez okno w jadalni jest też trochę widoczny.


Zacisze Alicji 12:21, 18 maj 2025


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Alija napisał(a)


Co to za piękność? Wszystkie rododendrony i azalie masz piękne. Moja kalina złapała mszycę w tym roku niestety. Dorze, że Twoje się obroniły.
Zieleń, drewno i antracyt 12:07, 18 maj 2025


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Wyszedł dubelek - wstawiam zamiennie "kfiatka"
Zieleń, drewno i antracyt 12:06, 18 maj 2025


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Bee napisał(a)


Siedzę na działce i czekam na przerwę w deszczu to poszłam zrobić zdjęcie zniszczonego pnia jabłoni.

Myślę, że z klejem będzie bardziej ryzykownie niż z taśmą bo taśmę można usunąć z pnia a jak pozbyć się kleju?

Usunę zdjęcie jak chcesz.


Rzeczywiście źle to wygląda. Ja dałam folię z klejem wyżej (żeby kot się nie przykleił ). Zdjecie zostaw, poglądowo w dyskusji się przydaje.
U mnie jest tak

Zieleń, drewno i antracyt 11:38, 18 maj 2025


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 664
Do góry
antracyt napisał(a)

No widzisz - ja mam co do taśmy podobne spostrzeżenia.


Siedzę na działce i czekam na przerwę w deszczu to poszłam zrobić zdjęcie zniszczonego pnia jabłoni.

Myślę, że z klejem będzie bardziej ryzykownie niż z taśmą bo taśmę można usunąć z pnia a jak pozbyć się kleju?

Usunę zdjęcie jak chcesz.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies