Ogród bez reguł
13:45, 16 cze 2020
Maleństwo prześliczne 
Wiesz co? obawiam się, że możesz mieć rację

Bardzo Ci dziękuję 
Ławka to sobie chyba trochę tu postoi, bo nie ma specjalnie miejsca w tej chwili na nią. Jak przerobimy warzywnik z tunelem i skrzyniami, wtedy znajdziemy miejsce dla ławki.
Jeśli chodzi o krzesełka, to do kompletu są jeszcze leżaki z tego samego akacjowego drewna. Myślę jeszcze o stoliku - chętnie widziałabym taki. Ale na razie cieszę się z pergoli

Wiesz co? obawiam się, że możesz mieć rację
Ławka to sobie chyba trochę tu postoi, bo nie ma specjalnie miejsca w tej chwili na nią. Jak przerobimy warzywnik z tunelem i skrzyniami, wtedy znajdziemy miejsce dla ławki.
Jeśli chodzi o krzesełka, to do kompletu są jeszcze leżaki z tego samego akacjowego drewna. Myślę jeszcze o stoliku - chętnie widziałabym taki. Ale na razie cieszę się z pergoli




