Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród bez reguł 13:45, 16 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
inka74 napisał(a)
A dla ciebie mam takie maleństwo bo wiem że lubisz

Maleństwo prześliczne

inka74 napisał(a)
wiesz co? ładnie będzie, nawet bardzo ładnie Ogród dostaje ładne ramy bo samo sedno, obraz na rabatach już jest. Bardzo dobrze te krzesełka wpisują się w miejsce altankowe kolorystycznie. Ładnie dopełniają przestrzeń.
Teraz tylko miejsce na ławkę trzeba znaleźć z widokiem na inną część ogrodu coby widoczki do delektowania się były dawkowane w zależności od pory dnia i ochoty.
Wiesz co? obawiam się, że możesz mieć rację Bardzo Ci dziękuję

Ławka to sobie chyba trochę tu postoi, bo nie ma specjalnie miejsca w tej chwili na nią. Jak przerobimy warzywnik z tunelem i skrzyniami, wtedy znajdziemy miejsce dla ławki.
Jeśli chodzi o krzesełka, to do kompletu są jeszcze leżaki z tego samego akacjowego drewna. Myślę jeszcze o stoliku - chętnie widziałabym taki. Ale na razie cieszę się z pergoli
Mój nowy ogród na wsi 13:31, 16 cze 2020


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Mój nowy ogród na wsi 13:29, 16 cze 2020


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry

Ogrodowo zakręcona. 13:26, 16 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2427
Do góry


Mela

Uwielbia się brudzić i zaczyna ryć w nowym trawniku
Rozpoznawanie chorób i szkodników 13:18, 16 cze 2020


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Witam jedna z moich ostróżek ma klejące liście i pąki które nie rozkwitają a łodyga przy samym czubku jest bardzo powyginana czego to może być przyczyna?
Ogród w remoncie 13:16, 16 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
MartaCho napisał(a)
Dereń przepiękny! Przepiękny! Takie wielkie kwiaty. Jak dużo słońca on ma u Ciebie? Wytrzyma na patelni, czy nie bardzo?


Ma dużo słońca ale też sporo wilgoci w nóżkach. Ja mam ciężką glebę, trzyma wilgoć. Na piaskach pewnie trudniej by mu było

Ogrodowe marzenie Mrokasi 13:16, 16 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Po podziale mam 5 kępek .

Ale dlaczego upitolila zanIm ja obejrzałam ? Hm ?
Ogród w remoncie 13:08, 16 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Kawa napisał(a)
Asia różanka przesliczna a bodziszek to jakieś monstrum weź nie strasz bo posadziłam tam gdzie taki wielki nie powienien być

dereń przecudny
a mrówki mam wszędzie wypiętrzają mi rośliny -trawy, miskanty, trawnik wszystko!!! po prostu wszystko
jezówki mają poskręcane listki a pączki róż wcina wciornastek


Tylko jeden mam taki monstrualny ten bodziszek, reszta w granicach normy. Jak znam życie zaraz się rozwali na płasko i tyle z niego będzie

Kolory z różanki trochę mnie prześladują. Na tarasie też mam podobny zestaw

Gożdzikowa - wiejski ogród 13:06, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Haniu ja też jestem zwolenniczką ogrodowego misz maszu Pierwsze skrzypce gra tu córka ,a ja staram się aby kwitło cos stale,bylin będzie jeszcze wiecej .Ciągle cichaczem coś dosadzam , przesadzam i rozsadzam.Mam chrapkę na poszerzenie rabat ,jak na razie to drażliwy temat..

Przerabianie ogródka pod swój gust 12:58, 16 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)







przepiękna ta rabata! cudne zestawienie
Niby ogródek pszczółki Majki 12:47, 16 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Będzie kwitła Magical Moonlight:

oraz Vanille Fraise:

Cieszę się jak dziecko
Zieleń, drewno i antracyt 12:36, 16 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
U mnie też kosy jedzą, ale ciągle tego sporo.

Czy taka pleśń na przerobionym oborniku nadaje się na rabaty? Mam ją w jednym miejscu i nie wiem czy w czymś przeszkadza czy nie.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 12:28, 16 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21536
Do góry
Po podziale mam 5 kępek .
Migawki z ogródka 12:18, 16 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
I na zakończenie widoczek na busz
Migawki z ogródka 12:17, 16 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
tulucy napisał(a)


Rosarium U., Irys ubiegłoroczny nabytek jak zwykle u mnie nn, peonia chyba Jan van Leeuwen, Constance Spry, Lady of Megginch, Teasing Georgia


Bardzo ładny irys, taki delikatny kolorek
Migawki z ogródka 12:16, 16 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry

Artemis, Giardina, Natasha R., Mary Ann
Migawki z ogródka 12:11, 16 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry

Romantika solo i w duecie z przetacznikiem Knallblau, Pastella i Gentle Hermiona
Gożdzikowa - wiejski ogród 12:09, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
I jeszcze co nie co





Niby ogródek pszczółki Majki 12:06, 16 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Hortki rosną
Tu z dziś:

A tu z 18.05.2020
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies