Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w mieście-ogrodzie 10:57, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:56, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:55, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:55, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:54, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:54, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:53, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:52, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 10:51, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Hajli hajlo ludzie dobrej woli! Dziękuję Wam za wpisy!
Małe Q&A:

Tomek: na tej fotce to kalina "Mariessi"
Jola: tak, to są wrzosy
Basia: cieszę się z Twojego Marcela, świetna odmiana!
Gosia: Ty jak zawsze w sedno - tak właśnie są te kaliny cięte . Japońskim wycinam co roku wszystkie wybujałe "piony", pięterka budują się wolniej i zgrabniej. Ta podkrzesana od dołu to tegoroczny eksperyment, mniemam, że udany

Wrzucam foty jak leci:

Zieleń, drewno i antracyt 10:47, 16 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Dzięki Jakoś się polubiłyśmy z różami
Ostatnio przeczytałam, że wrotyczu powinna kwitnąć, ale wcześniej nazbierałam i przygotowałam gnojówkę. Zobaczymy, czy taka coś da. Początkowo miałam robić opryski na mszyce i zalewać gniazda mrówek. Ale zauważyłam dzisiaj ślady opuchlaków i myślę co zrobić.


Pochwalę się co wyhodowałam - kurkuma
W zeszłym roku dostałam od przyjaciółki kiełkujące kłącze i tak sobie rosło jako doniczkowa roślina. Teraz chciałam przesadzić ją do szklarni i okazało się, że sporo nowych kłączy się pojawiło. Jedno przeznaczyłam do konsumpcji


Dębowe zakątki 10:02, 16 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Dziękuję Violu
Ta nowa przylega do mojej. Teraz tworzy kształt L z takim " oł "
ale w szystko razem, spore 41 arów.
Także pracy jest dużo


Hortensja dębolistna ma już spore paki kwiatowe

41 arów do obrobienia! Szczęściara!
Dębowe zakątki 09:47, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
violaskom napisał(a)
Piękna działka i na dodatek taki piękny staw! Czy ta nowa działka graniczy z Twoim ogrodem?

Dziękuję Violu
Ta nowa przylega do mojej. Teraz tworzy kształt L z takim " oł "
ale w szystko razem, spore 41 arów.
Także pracy jest dużo


Hortensja dębolistna ma już spore paki kwiatowe
Ogród kwiatowy 09:47, 16 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Sir John Betjeman

Rhapsody in Blue


Bajazoo
Dębowe zakątki 09:39, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Ania111 napisał(a)


Aniu ,

pięknie
i jakie zdrowe roślinki
hosty też super

Aniu roślinki dziękują z a pochwały
Jedna strona pergoli.
Na jednej jest róża Flammentanz I na drugiej róża Sympathie


I druga strona pergoli z druga różą






Ogród kwiatowy 09:37, 16 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
W tym roku bardzo dużo moich róż choruje. Zimy nie było, liście nie opadły a nie miałam czasu na ich usunięcie. W marcu zwykle robię oprysk, ale i na to nie było pogody, więc tego nie zrobiłam. Efekty tych zaniechań widać na moich różach.
Lady of Shalot już zaczyna przekwitać

Pilgrim


Rosarium Uetersen


Problem z hortensjami 09:35, 16 cze 2020

Dołączył: 15 cze 2020
Posty: 2
Do góry
Witam. Bardzo proszę o pomoc. Mam problem z hortensjami. Rosną w doniczkach przed domem od strony północnej. W słońcu są tylko rano do godz. 11. Marnieją w oczach. Brzegi liści schną a kwiaty więdną. Czy to choroba? Może niewłaściwa pielęgnacja? Marnieją w oczach... Proszę o rady
Dębowe zakątki 09:34, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
marba napisał(a)

Piękny staw, Aniu . I taki orzeźwiający widok w upalne lato. Super.

to prawda, staw ma swój urok.Taki naturalny, sielski

Karczoch też
Dębowe zakątki 09:30, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Już jest całkiem fajnie, ale.... ja bardzo niecierpliwa jestem i od zawsze marzył mi się staw, którego nigdy nie będę miała. Przenosiłabym cały nadmiar roślinny w okolice tego stawu. Zawsze marzyła mi się niby altana stworzona z posadzonych dzikich brzóz w kształcie okręgu. W środku surowy stolik i siedziska z pni brzóz. Nie mam ja, może Ty stworzysz w swojej przestrzeni coś takiego. Zerowy koszt, a masz na takie coś dużo miejsca. Rozmarzyłam się.

Dorotko , mamy jeszcze plan deko staw z jednej strony powiększyć.To pełnym nasadzeń nie mogę jeszcze z robić.
Dalej and stawem jest miejsce ogniskowe i pniaczki.Takie naturalne.
A marzenia i plany na altankę tam są.
Ale to może dopiero na drugi rok.

A tutaj warzywka rosną




Tam gdzie ta żółta plamka to jest staw .
Dębowe zakątki 09:24, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Waclaw napisał(a)

Piękne miejsce do nasadzeń

no tak potencjał ma.
ale mamy jeszcze pewien plan co do niego.To poczekamy.
Może coś się uda i zmieni.




Przesadzony w ubiegłym roku dereń w tym roku ładnieje

Guzikowiec przesadziłam w lutym nad sam staw

Dębowe zakątki 09:19, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)
nie no roze masz obledne ta zolta taka słoneczna jaka to odmiana ?

Dziękuję.
niestety nie znam nazw, odmian tych żółtych róż

Kasiolaaa napisał(a)
Aniu to prawda powojniki masz extra ja kiedys tez mialam dwa ale cos szly w liscie nie w kwiaty i poszly do tesciowej


O to szkoda,że ci powojniki nie kwitły.
A moze warto było jeszcze trochę poczekać ??
a pamiętasz jakie miałaś odmiany ??

Róża Elshorm zaczyna kwitnąć.Mam ich 3 sztuki.Wszystkie posadzone przy białych kolumnach- podporach.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies