Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Chodźże na pole, do mojego ogrodu 13:20, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Padlam jak zobaczylam, jakie zmiany zaszly w domu i ogrodzie. Szacunek ogromny. jak dlugo trwaly prace budowlane?

Kasiu, miło, że wpadłaś
Tak, zmiany naprawdę spore, było dużo pracy na całej działce, bardzo nam zależało, aby osiągnąć jeden poziom ogród-salon, bez żadnych stopni, schodów, tarasów i barierek. Do tego olbrzymie przeszklenia, udało się Efekt jest świetny, bo będąc w domu mam wrażenie, że ogród mam w salonie Cała przebudowa, od wyburzenia starego domu (zostało dosłownie kilka ścian / filarów), do przeprowadzki to w naszym przypadku dwa lata. Potem dopiero, jak już mieszkaliśmy, zaczęły się prace brukarskie i ogrodowe.
Wrzucam jeszcze jaki widoczek, od starego domu, poprzez wyburzenia, do nowego



Wzgórze chaosu 13:20, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Z kilku stron...
Wzgórze chaosu 13:19, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Z przeróbki rabaty między wjazdem a garażem wolnostojącym jestem nawet zadowolona. Miałam nie marudzić, więc może wykreślę to "nawet"
Z oddali rabata wygląda tak:

Uschnięty świerk to tło zapożyczone od sąsiada. Chyba mszyca świerkowa sprawiła, że dwa - trzy tygodnie i nie ma drzewa...

Widok z góry drabinki.


W stronę garażu.


Tunel na bramę przy wjeździe.



Wzgórze chaosu 13:18, 14 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Iwonka napisał(a)

Fortegila staruje od kwiatów, potem wypuszcza liście. Twoja kwitła?
Moja piwonia powoli przekwita, za to róże szaleją I szałwia też, uwielbiam jej fiolet.


Zakwitła takimi malutkimi kwiatami bo cała sadzonka ma z 15 cm. I na tym koniec.
W ogródku emerytki 13:06, 14 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Aniu, dzięki, lubię tę rabatkę
Kasiu
Lwie paszcze wysiałam jeden raz w 2015 roku i od tego czasu je mam, bo pięknie się sieją
Wszystkie ubiegłoroczne krzaczki przeżyły zimę, dlatego tak wcześnie kwitną.
Tak wyglądają obecnie te, które się wysiały jesienią, będą kwitnąć dużo później.


Jest pierwszy kwiat dalii, w rzeczywistości jest ciemniejszy, bo tablet rozjaśnia kolory [nie umiem tego ustawić, może się nie da?]
Dla odmiany czas na zmiany... 12:54, 14 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
A ja dziś przeprowadziłam akcje gnojówkową

Podlałam warzywnik i niektóre rośliny na rabatach gnojówką z pokrzywy. To już ostatni raz w tym sezonie. Teraz skrzyp, a potem wrotycz.



Gnojowka ze skrzypu jeszcze trochę musi popracować

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 12:54, 14 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Sonka napisał(a)
Miło mi Moniko, że ogród Ci się podoba, pokazuję etykietę, lubię takie dwukolorowe, chociaż ja wszystkie, no prawie wszystkie lubię.
Ja również lubię wszystkie różaneczniki ale ten jest taki nietypowy, nie widziałam takiego nawet w sprzedaży w szkółce i w sklepach ogrodniczych. Z dwukolorowych to mam różanecznika Bernstein.
Wzgórze chaosu 12:49, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
sarenka napisał(a)
Szczękę zbieram

Magia fotek więc nie wiem czy warto
Bo bywa też tak ...
Nie wiem, kiedy skończę ten fragment
Łączenie starego ogrodu z nowymi rabatkami to nie lada wyzwanie.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:47, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:44, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:42, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:38, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:36, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:34, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Zaległości.






Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:27, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Przedogródek jest stonowany. Najwięcej koloru jest w rabacie w kręgu i obok.



Wzgórze chaosu 12:26, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Margerytka40 napisał(a)


Cuuudooo.

I pomyśleć, że to ten sam. Nie do wiary prawda
Wzgórze chaosu 12:23, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
sarenka napisał(a)
Zaparło mi dech! Tyle kwiecia!

W tym roku niestety o wiele mniej. Tylko te dwa nie zawiodły
Wzgórze chaosu 12:19, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
mrokasia napisał(a)
Wow, rodkowy spektakl! Piękne masz te krzewy.

Pogrupowałam je w dwóch miejscach, kolorów szał, ale to tylko przez dwa tygodnie więc nawet fajnie jest

Z oddali giną przy dużych iglakach.


Te wzdłuż ogrodzenia widać tylko troszeczkę, a teraz nawet mniej Przesadziliśmy tam kolejnego cyprysa, aby drogę nieco przysłonił.


Ta alejka jest moją ulubioną Już drugi rok zapominam, aby krzesełko tam zamontować
W cieniu uśmiechniętego anioła 12:15, 14 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
A_gawa napisał(a)




cóż to za piękną róża?
Wzgórze chaosu 12:15, 14 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Iwonka napisał(a)


Cuuudooo.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies