Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Basia_KRK 12:13, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Makao_J napisał(a)
Piękne te derenie.

Czy mają idealną ciszę czy jednak wiatr nimi majta?

Aniu, Satomi ma ciszę, to fakt, jest w półcieniu/cieniu, przesadzony ze słonecznego stanowiska, w którym był notorycznie przypalany i wszystkie kwiatki wiecznie spalone na amen.
Biały też osłonięty, w bardziej słonecznym miejscu niż Satomi, i czasami wiatr nim nieźle miota Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych dereni, oprócz tego, że faktycznie przez pierwsze dwa/trzy lata biały w ogóle nie chciał kwitnąć, chyba musiał się ukorzenić i teraz cieszy rokrocznie Na plus - bardzo długo kwitną! Zaczęły chyba miesiąc temu, zanim się przebarwią to jeszcze chwila minie, a później fajne owocki dyndają Bardzo dekoracyjne drzewka - polecam.
PS. Niczym ich nie okrywam na zimę, nic kompletnie z nimi nie robię (w sensie jakiś kopców, itp.)
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 12:44, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
anabuko1 napisał(a)

No jakie piękne te derenie. Przecudne
Chyba duzo latek mają ??

Roocika napisał(a)
Wow, niesamowite dernie!

Witajcie Dziewczyny Dziękuję, tak w tym roku dały popis, Satomi pierwszy raz, bo zwykle tak go przypalało, że jeszcze się nie doczekałam kwiatków
Biały jest u mnie 5 lat, a Satomi 3 lata - oba były kupione już jako troszkę większe krzewy/drzewa
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 12:46, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
sarenka napisał(a)
Przejrzałam zdjęcia, zmiany kolosalne, dom i ogród piękne! Rosliny zachwycająco kwitną Planujesz poszerzanie rabat?

Witaj Megi, dziękuję za odwiedziny w moim wątku Planuję obowiązkowo, za dużo mam trawy i za mało pięknych roślinek. Muszę w końcu nad tym porządnie przysiąść, rozrysować, czuję że z Waszą pomocą pójdzie mi to o wiele szybciej
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
inka74 13:01, 14 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Oba derenie przecudnej urody masz. Jednak dobrze dobrane miejsce dla roślinki to podstawa.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
deszczowymaj 13:05, 14 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Bodziszki mniam Piękne je masz ..fajnie że rosną i w słońcu i w cieniu ..można szaleć

Derenie wymiatają
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Basia_KRK 13:20, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)
Padlam jak zobaczylam, jakie zmiany zaszly w domu i ogrodzie. Szacunek ogromny. jak dlugo trwaly prace budowlane?

Kasiu, miło, że wpadłaś
Tak, zmiany naprawdę spore, było dużo pracy na całej działce, bardzo nam zależało, aby osiągnąć jeden poziom ogród-salon, bez żadnych stopni, schodów, tarasów i barierek. Do tego olbrzymie przeszklenia, udało się Efekt jest świetny, bo będąc w domu mam wrażenie, że ogród mam w salonie Cała przebudowa, od wyburzenia starego domu (zostało dosłownie kilka ścian / filarów), do przeprowadzki to w naszym przypadku dwa lata. Potem dopiero, jak już mieszkaliśmy, zaczęły się prace brukarskie i ogrodowe.
Wrzucam jeszcze jaki widoczek, od starego domu, poprzez wyburzenia, do nowego



____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 13:25, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
A dzisiaj, niedzielnie, wrzucam trochę kwiecia do wątku

Róża 'Eden Rose'


Piwonia 'Shirley Temple'
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Makao_J 13:30, 14 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Jak patrzę na te Wasze zmiany domu to sama mam ochotę coś zmienić w swoim.
Żeby był bardziej nowoczesny. Co ciekawe niektóre zmiany eM akceptuje
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Johanka77 15:12, 14 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makao_J napisał(a)
Jak patrzę na te Wasze zmiany domu to sama mam ochotę coś zmienić w swoim.
Żeby był bardziej nowoczesny. Co ciekawe niektóre zmiany eM akceptuje


Dawaj Ania!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Basia_KRK 16:33, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Hahaha, to trzeba działać Aniu póki są siły i chęci! Czasami naprawdę nie wiele trzeba by dodać nowoczesnej formy A tym bardziej jak eM akceptuje
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies