Pomocy ratunku przegladam już wszystko i nic dalej nie wiem co to jest za trawsko zaczelo sie 2 lata temu i tak zaczyna mocno dominowac na trawniku piekna zielona trawka na chwile co później jest wydeptana wiec leży plackami tworzy długie pedy rozłogi ze aż ciezko grabiami wyciagnac zaś po wyciagnieciu i skoszeniu zaczyna usychać
Dobroci posadzone a dzisiaj doszły następne też posadziłam
Moje miskanty nie wszystkie takie dorodne dużo ich dzieliła na wiosnę więc troszkę kuleją muszę zapodać im jakąś odżywkę może coś pomoże
I jeszcze moja dzisiejsza przesyłka sesleria i kuklik piwoniowy szał ,bez i zapączkowana Eden Rose
Cisy się przyjęły bodziszki wychodzą, ale chyba jednak nie takie jak miały być, liliowiec i jarzmianka wyszły, dzielżany tylko trzy bo czwartego zjadły ślimaki, nie wyszedł wrotycz.
nawet czosnki zakwitły w pełnym cieniu
i takie różne
Te dwie wietlice rosną też u mnie.
Niestety Frizelliae potrafi wypuszczać takie zwykłe szerokie liście. Wydaje mi się, że widać już taki jeden po lewej stronie i drugi z tyłu. W jednej z moich mam już prawie same takie liście.
Połączenie rogownicy z barwinkiem to była konieczność ze względu na marne podłoże. Najpierw była sama rogownica, a potem dołączył barwinek i właściwie ją zdominował. Kwitną o różnych porach i walczą o prymat a ja im nie przeszkadzam. Od czasu do czasu je ograniczam.
Mój żeleźniak zakwitł po trzech, czterech latach od wsadzenia. Pierwsze dwa pędy kwiatowe wypuścił w 2015 r.