Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mus owocowy w miejskiej dżungli 08:05, 09 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mar_za napisał(a)
Kasia
Nie tylko drabina kwitnie, nie tylko







Roza tez piekna
Mój ogród pod lasem 08:00, 09 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
No to kilka fotekpo deszczu



Sezon 2017 u Hanusi 07:57, 09 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Wczoraj nieplanowany wypad do ogrodu. Ja na to jak na lato, oczywiście. Zięć zmieniał opony, a warsztat w pobliżu działek. Jemu się udało, i mnie również. Rozsadzałam petunie. Jak przeżyją ten tydzień, to będą u mnie nowe kwiatki. A dzisiaj w domku, mimo ładnej pogody.

Z wczorajszego wyjazdu mam coś dla Was. Ostatnie kwiatki drzewiastej z nowego prezentu od Mariusza, Dzięki serdeczne. Jest cudownym cukiereczkiem w moim ogródku!

Gożdzikowa - wiejski ogród 07:55, 09 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
a co w moim ogrodeczku? Rośnie powolutku





Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:49, 09 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry






Sałatka pokrzywowa 07:46, 09 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Mgduska napisał(a)
Pan pleszka przed swoim domem - znaczy mój sąsiad
- zdjęcie robione przez szybę


warzywa dostały do towarzystwa trochę kwiatów



A te pomidory to proszę Pani jakieś takie nie przywiązanie
Bujności przy żwirowej smakowite
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:44, 09 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Co to jest ?
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:43, 09 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
W tym roku to prawdziwa plaga, przez brak zimy i deszcze
Wpierniczaja jezowki, zaraz nic nie zostanie
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:40, 09 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Makao_J napisał(a)

Mój ma standardowy wygląd pół księżyca.


Ja kiedyś podobny złamałam to szukałam teraz innego
Do raju daleko - u Ewy 05:27, 09 cze 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Do góry


Co tam masz na parapecie, jakiś bonsai, kupiony czy już przez Krzysia tak wyprowadzony?
Podlewacie je codziennie czy kilka razy w ciągu dnia?

Cieszę się, że jednak sosna zostaje
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 01:36, 09 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Moja bajka 01:09, 09 cze 2020


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Katkak napisał(a)
i ogród wodny



Przecudne te kwiaty!!!
Ogród masz Kasiu wyjątkowy!
Przerwa na kawę... 23:54, 08 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
A tak ogólnie to przyznam wam się do ostatniej rewolucji w tym roku w moim m ogrodzie. Ten kawałek to ostatni "relikt" pierwotnego ogrodu, zmieniany a i owszem ale zawsze gdzieś coś było nie tak.


No i były tuje i już ich nie ma. 6 sztuk za płotem.


Co będzie - tu na razie w fazie przymiarki. Zmiany jeszcze nastąpią i są w trakcie finalizacji realizacji, która ze względu na deszcz się odwlecze.
Przedogródek pod dębem 23:43, 08 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
kasiek napisał(a)


Nad stawem obecnie królują kosaćce i łubiny.


Ale czad- super to wygląda! A grzyby to już? Nie za wczesnie?


Lubię kosaćce. Ich pora kwitnienia współgra z łąką kwietną. Najpierw kosaćce a później łąka. Ciekawy jestem jak w tym roku łąka będzie wyglądała. Kosaćce ładnie komponują się z łubinami a łubiny sieją się same więc są bezproblemowe.
Maślaki i mnie zaskoczyły tak wczesnym wysypem. Podobno w lasach pokazały się grzyby ale to nie jest sprawdzona informacja.
Ptasi gaj 23:34, 08 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Oj Dorotka mam dużo niezapominajek a jakie olbrzymy. To są foty z połowy maja teraz raz takie ale już kończą kwitnienia jeszcze z 2 tygodnie.




Ogród KasiWB - część II 23:28, 08 cze 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Do góry
KasiaWB napisał(a)


o tak, długo kazały na siebie w tym roku czekać, no i niestety ma padać cały tydzień więc za długo piękne nie będą.
My na wrzesień czekamy
Macham!
p.s. chcesz tego sadźca konopiastego?

Pozdrawiam piwoniowo



Jasne, że chcę i tego ostrogowca też mogę chcieć jeśli jest jeszcze aktualny?

Jakoś na przyszły tydzień może bo teraz mam non stop delegacje dalekie.
Pozdrawiam"!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies