no tak , na duzy areał wejdzie duzo roślin.
Wiem wiem.
Ty już duzo Gosiu zmieniłaś w swoim ogrodzie.
Kalina ładnie się zapowiada.
I ta kępa goździkowa. Suuper.
Mirello obecnie sie z rekodziela utrzymuje wiec duzo tego u mnie powstaje.
Piwonie w tym roku wyjatkowo dlugo mam ale teraz ada od paru dni wiec leza na ziemi. To najbardziej mnie u nich denerwuje ale i tak mam i nie wyrzuce
te bodziszki szaleja teraz a z tylu naparstnice, w tym roku bdzie piekna
Wczoraj nieplanowany wypad do ogrodu. Ja na to jak na lato, oczywiście. Zięć zmieniał opony, a warsztat w pobliżu działek. Jemu się udało, i mnie również. Rozsadzałam petunie. Jak przeżyją ten tydzień, to będą u mnie nowe kwiatki. A dzisiaj w domku, mimo ładnej pogody.
Z wczorajszego wyjazdu mam coś dla Was. Ostatnie kwiatki drzewiastej z nowego prezentu od Mariusza, Dzięki serdeczne. Jest cudownym cukiereczkiem w moim ogródku!